Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Luki niezalogowany
3 października 2021r. o 15:36
M21W2 napisał(a): Januszku ,Ty nie tylko psychopata , zaszczep się na wściekliznę .

Nie dziwi mnie że wiesz jak robili esnbecy , praktyka uczyniła z Ciebie mistrza .

Ja wiem o jednym , esbecy kłamali i oczerniali ludzi opozycji , Ty kłamiesz i oczerniasz adwersarzy .
Powodzenia w dalszej twórczości - SZAMBO-NURKU .
Miłej niedzieli - Lucjan


Lucjan, dawkuj chłopkowi roztropkowi jakieś treści, bo widzisz jak się podnieca jak tylko się pojawiasz, jeszcze zejdzie nieborak z tego świata z tej ekscytacji.

Pozdrowionka i pamiętaj, że to miejscowy głupolek i tak go trzeba traktować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 15:42
spokojnie ...
zanim ja zejdę z tego świata z powodu ''ekscytacji'' lucusia własny jad wykończy ...
ma już tak zatruty organizm że aż mu się ulewa...;D

pisz pisz wioskowy kmiotku ...
ja pooglądam sobie kabaret

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luki niezalogowany
3 października 2021r. o 15:56
Ja mam lepsze zajęcia ale ty pisz pisz Ho rusku eme mówił żeby głupki mu nabijali kaskę : D a ty się słuchać musisz nawet jak cię ignoruje wszędzie gdzie do niego zagadujesz i o coś pytasz jak prawdziwy pan i jego sługa : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
3 października 2021r. o 16:47
~~Luki napisał(a): Ja mam lepsze zajęcia ale ty pisz pisz Ho rusku eme mówił żeby głupki mu nabijali kaskę : D a ty się słuchać musisz nawet jak cię ignoruje wszędzie gdzie do niego zagadujesz i o coś pytasz jak prawdziwy pan i jego sługa : D

Luki jak znajdziesz chwilę w tym twoim lepszym zajęciu ,potrenuj pisownię .Yebiesz jak na haju ,huy wie co poeta miał na myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 17:11
~~Luki napisał(a): M21W2 napisał(a): Januszku ,Ty nie tylko psychopata , zaszczep się na wściekliznę .

Nie dziwi mnie że wiesz jak robili esnbecy , praktyka uczyniła z Ciebie mistrza .

Ja wiem o jednym , esbecy kłamali i oczerniali ludzi opozycji , Ty kłamiesz i oczerniasz adwersarzy .
Powodzenia w dalszej twórczości - SZAMBO-NURKU .
Miłej niedzieli - Lucjan


Lucjan, dawkuj chłopkowi roztropkowi jakieś treści, bo widzisz jak się podnieca jak tylko się pojawiasz, jeszcze zejdzie nieborak z tego świata z tej ekscytacji.

Pozdrowionka i pamiętaj, że to miejscowy głupolek i tak go trzeba traktować.



Januszek przywiązuje tylko uwagę do treści zgodnych z tym co było w TV w latach osiemdziesiątych , uwielbia " treściwe" wypowiedzi Urbana i tow . jedynie słusznej historii o Solidarności pisanej przez " historyków " PZPR .
Jak czytam jego insynuacje w stosunku do mnie to określenie forumowy głupek to dla Januszka komplement .




Dopisane 03.10.2021r. o godz. 17:11:

Januszku - daj głos - pod murkiem już byłeś ?
Horusie tego chcesz takiej dyskusji ? obszczekujesz mnie w każdym temacie .
Pierwsze moje słowa przy spotkaniu z Tobą zapomniałeś , przypomnę - chciałem się z Tobą spotkać aby zakończyć tę naszą wojenkę , podałem rękę i powiedziałem że ja za wszystko co było przepraszam .
Podałeś rękę , słowo przepraszam jest ci obce .
To i tylko to było moim celem aby się z Tobą spotkać , w takim celu mogę to zrobić ponownie , niestety nie mogę się pozbyć jednej z wad - na chamstwo odpowiadam taj jak na to zasługujesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
3 października 2021r. o 17:26
Ho-Rusek , tu pisze Humorek
Który kupił na ciebie worek ,
A jak wiesz można nazwać ,
Też go wór ,
A wedle twoich wpisów ,
Ho-Rusek do wora,
A Wór do ???? …ziora…………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 18:58
M21W2 napisał(a): ~~Luki napisał(a): M21W2 napisał(a):

Dopisane 03.10.2021r. o godz. 17:11:Januszku - daj głos - pod murkiem już byłeś ?
Horusie tego chcesz takiej dyskusji ? obszczekujesz mnie w każdym temacie .
Pierwsze moje słowa przy spotkaniu z Tobą zapomniałeś , przypomnę - chciałem się z Tobą spotkać aby zakończyć tę naszą wojenkę , podałem rękę i powiedziałem że ja za wszystko co było przepraszam .
Podałeś rękę , słowo przepraszam jest ci obce .
To i tylko to było moim celem aby się z Tobą spotkać , w takim celu mogę to zrobić ponownie , niestety nie mogę się pozbyć jednej z wad - na chamstwo odpowiadam taj jak na to zasługujesz .


widzisz prostacki patafianie jak rządzą tobą emocje?
znowu to twoje ''daj głos'' ty fałszywy katoliku co to zapewne dzisiaj modliłeś się pod figurą by teraz pokazać ze masz diabła za skórą...cały ty fałszywcu i kłamco...

tak kłamco ,łgarzu itd. ;D
teraz łgarzu piszesz o chęci pojednania czy podania ręki?
facet ...pieprzony łgarzu...
prawdziwe intencje pokazałeś następnego dnia ujawniając swoje ''esbeckie'' ciągoty a twoim pechem jest to że ja nie jestem zbyt wylewny stąd wielki ''h'' się o mnie dowiedziałeś ...

pieprzony dwulicowiec ...;D
teraz robi się tu na ''kryształowego'' a każdy kto zobaczy twoją gębę w realu od razu robi się ostrożniejszy w wypowiedziach ...
te twoje kaprawe oczka od razu uruchamiają u człowieka system alarmowy...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 19:46
Tępy Januszku , kim Ty jesteś abym miał pozyskiwać jakieś informacje o Tobie , czym jest to co piszesz jak nie przysłowiowe " szczekanie " , ujadaj , karawana jedzie dalej .
Uważaj na serce .


Dopisane 03.10.2021r. o godz. 19:46:

P.S. Januszku , pianę wycierasz sam , czy kontuzjowany nie możesz , kontuzja mózgu to poważna sprawa .

Dobrej nocy , śpij spokojnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima