Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Ultramarynowa Frezja niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 18:17
~~Ultramarynowa Frezja napisał(a): i Jasio w norce Lucjan zadał zagwozdkę

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 19:52
ja mam daleko w tyle piSSdzielską propagandę...;D
miałem ciekawsze sprawy niż te ''solidaruchowo-piSSdzielskie '' pierdy...;D
przecież ja już wczoraj pisałem jaka będzie odpowiedź...Lucjan jest przewidywalny w wielu sprawach a w tych dotyczących zwłaszcza jego towarzyszy ideologiczno-partyjnych to ''pewniak'' ...;D
teraz kolacyjka bo za pół godzinki film...
wpadnę później...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Kolendra niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 19:54
~~Ultramarynowa Frezja napisał(a): i Jasio w norce Lucjan zadał zagwozdkę

to wszystko Lucjan przepisał z wiki i biuletynu związkowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 19:58
że też tak dużo i z takim zaangażowaniem nie opisał kilku afer z udziałem jego solidaruchów i partyjniaków spod znaku piSS...
hipokryzja i ogłupienie w normalnej dla Lucjana formie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 20:05
Wczoraj okazało się jak ten Lucjan potrafi grać pod siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czas na zmiany niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 20:29
i znów zero konkretów ..
cos gdzieś ma w tyle …
cały cudowny Jasio hi hi hi
raz go Solidarność nie interesuje ,
innym razem wręcz tęskni za krytyką tego wspaniałego związku zawodowego z zasługą
niepodważalnie największych sukcesów dla kraju i jego pracowników..
ułomność nie boli ..
może za dużo czytasz przyjacielu Sowietów ..

Nasze codzienne życie wymaga od nas wiele. Każdego dnia musimy mierzyć się z niezliczonymi wyzwaniami i zbyt często nie chcemy przyznać się do słabości. Rezultatem jest często trwałe uczucie wewnętrznego niepokoju. Często zabieramy ze sobą zmartwienia na noc, źle śpimy, a nawet odczuwamy prawdziwy strach przed porażką, biorąc pod uwagę różnorodność zadań, przed którymi stoimy.

Może to szybko stworzyć prawdziwe błędne koło krążących myśli, wewnętrznego niepokoju i złego snu, które przejmuje całą naszą codzienność

Jeśli odczuwasz utrzymujące się uczucie napięcia, koniecznie zasięgnij porady lekarza. Wyniki badania z pewnością mogą być podstawą do osobistej rozmowy i wynikającej z niej, uzasadnionej postawienia dla ciebie diagnozy Jasio …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczep wielolistny niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 21:05
~~Czas na zmiany napisał(a): Wyniki badania z pewnością mogą być podstawą do osobistej rozmowy i wynikającej z niej, uzasadnionej postawienia dla ciebie diagnozy Jasio …

Więc krótko. Przedstaw się by przeprowadzić z tobą osobistą rozmową i podaj tytuł który uprawnia cię do stawiania uzasadnionej diagnozy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 6:37
widzę że ktoś tu ma jakieś trudności...;D
''...strach przed porażką''? ;D
wpadł w'' błędne koło krążących myśli, wewnętrznego niepokoju...'' HAHAHAHAHA

a może sam sobie stawia ''diagnozę''?...taki doktor Kidler...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego