Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 15:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konopny Przypołudnik napisał(a): a pisz sobie co chcesz Lucjan bo napisałeś tu już tyle kłamstw że żadne kolejne mnie nie zaskoczy i nie zdziwi...



Nawet jak bym nie wiedział kto to napisał całą kasę postawił bym że to ty Janusz .

postawił byś kasę i byś wygrał bo pisałem tak bym był rozpoznawalny...;D
kiedy chcę zmieniam to i owo a wtedy się tu miotasz jak pijaczyna czyli na oślep od ściany do ściany...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 kwietnia 2024r. o 16:00
~~Konopny Przypołudnik napisał(a): tak ...był czas ,krótki ale był że byłem na ''kuroniówce'' ...dlaczego?...bo to był czas kiedy twoja ''s'' wiecznie w zakładzie strajkowała a ja miałem rodzinę na której byt chciałem pracować a nie strajkować...



Ten fragment twojego wpisu najbardziej mnie zainteresował , w jakim to zakładzie pracowałeś w którym
Solidarność WIECZNIE STRAJKOWAŁA , co prawda odszedłem z Solidarności w listopadzie 1989 roku ale obserwowałem
jej ponowne zalegalizowanie i działalność , przypomnę , Kuroniówka to początek lat dziewięćdziesiątych .


~~Konopny Przypołudnik napisał(a): czy Tusk zlikwiduje rolnictwo?...
rolnictwo polskie zniszczą ''ukry'' o czym piszą już ludzie zajmujący się analizą rynków...
ale ty niby człowiek wsi a guzik z tego rozumiesz ...


Nie zadam ci pytania bo nie odpowiesz , masz szansę , zaskocz mnie i odpowiedz , - jak Ukraina zniszczy
polskie rolnictwo , uświadom mnie człowieka ze wsi .

Sprostuję to co napisałeś , ludzie zajmujący się analizą rynku twierdzą że europejski zielony ład plus otwarcie granic
na bezcłowy niekontrolowany eksport ukraińskich płodów rolnych zniszczy europejskie rolnictwo dlatego
rolnicy z całej Europy protestują z tego powodu , najbardziej zagrożeni są rolnicy z państw sąsiadujących
z Ukrainą .
Tusk i jego ekipa nic w tym kierunku nie robią aby temu zapobiec , minister rolnictwa Siekierski mówi że
zgadza się z polskimi rolnikami ale nic nie może , rolnictwo i handel zagraniczny to prerogatywa UE , tylko
Rada Europy której Tusk jako premier jest jej członkiem może temu zapobiec poprzez powrót do ceł i polityki
wobec Ukrainy takiej jaka była przed wybuchem wojny w lutym 2022 roku .
Ja ciebie chwalę a ty pokazujesz swoimi wpisami jak mało wiesz .




Dopisane 22.04.2024r. o godz. 16:00:

~~Konopny Przypołudnik napisał(a): postawił byś kasę i byś wygrał bo pisałem tak bym był rozpoznawalny...;D
kiedy chcę zmieniam to i owo a wtedy się tu miotasz jak pijaczyna czyli na oślep od ściany do ściany...;D



Piszesz o sobie , czytałem jak wziąłeś kogoś za mnie i nawet sądem jemu groziłeś , nie raz nie dwa miałem z ciebie niezły
ubaw , ja tylko piszę że wiem co potwierdzasz że piszesz innym pismem i wiem że tylko wtedy kiedy mnie
wyzywasz jak braknie ci argumentów .
Ja jak tobie odpowiadam wyzwiskami na twoje wyzwiska to tylko zalogowany i tylko wtedy jak wiem na pewno że wyzywającym trollem jesteś ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 16:11
przecież pisałem w jakim...nie pamiętasz?
a wczoraj mnie zarzucałeś sklerozę...;D
teraz zadajesz pytanie jak ''ukry'' zniszczą min. polskie rolnictwo a zaraz po nim jakbyś sam nie zauważył sam sobie odpowiadasz...;D

teraz piszesz że Tusk może wrócić do ceł i polityki w sprawie Ukrainy a dlaczego tego nie zrobili tego twoi mając jeszcze władzę ze trzy ,cztery miesiące wstecz?
Lucjan widzisz jak trudno ci się odnieść do tego co po raz wtóry napisałem ci o ''wałach'' tej całej ''s''?
to tylko potwierdza jeden z moich poprzednich postów że niezwykle trudno jest ci cokolwiek skrytykować a co dotyczy twoich kolesi''związkowców''
no tak...teraz ci nie mogę zarzucić że kłamiesz bo po prostu milczysz...to jest twoja ''strategia''...nabrać wody w usta...;D
dałeś się ogłupić ,złapać na populistyczne hasełka pierwszej Solidarności nie tak dawno na oszustwo covidowe ,później otumanili cię piSSdzielcy a teraz brniesz w jakiś odrealniony świat o tym jak to Ukraina ratuje świat...
nikomu nie zależy na jakiejś tam Ukrainie...liczy się zysk jaki z tego ''świat'' czerpie...
gdyby ''świat'' liczył się ze zniszczeniami i śmiercią tysięcy kobiet i dzieci ten konflikt już by wygaszono...

Lucjan ...nie chwal mnie bo ani tego tu od nikogo nie oczekuję ani na pochlebstwa mnie nie kupisz...;D
wrócę do tematu jak zechcesz ale teraz mam dwie ważniejsze sprawy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bjgyu7tvo87yo niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 16:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:


Piszesz o sobie , czytałem jak wziąłeś kogoś za mnie i nawet sądem jemu groziłeś , nie raz nie dwa miałem z ciebie niezły
ubaw , ja tylko piszę że wiem co potwierdzasz że piszesz innym pismem i wiem że tylko wtedy kiedy mnie
wyzywasz jak braknie ci argumentów .
Ja jak tobie odpowiadam wyzwiskami na twoje wyzwiska to tylko zalogowany i tylko wtedy jak wiem na pewno że wyzywającym trollem jesteś ty .

co ty tu znowu pieprzysz?...Lucjan ...tylko jednego tutaj ostrzegałem że w końcu go pozwę i pozwałem...
nikomu innemu ...nawet tobie nie groziłem sądem a miałbym do tego solidne podstawy...
natomiast ty 'rozważałeś pozew'....(dlatego mam nadal swój ipeenek ...;D )
a kto jak nie twój brat straszył mnie tu 'kancelarią'?

wiem ,wiem ...ty masz ubaw a ja nie ?
no...ale teraz już czas na mnie...ale wrócę....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 18:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konopny Przypołudnik napisał(a): Lucjan ...nie chwal mnie bo ani tego tu od nikogo nie oczekuję ani na pochlebstwa mnie nie kupisz...;D
wrócę do tematu jak zechcesz ale teraz mam dwie ważniejsze sprawy...



Janusz ja sobie z ciebie zakpiłem , ja nigdy bym nie napisał że jesteś " molem książkowym " , twoja wiedza to
czytanie na portalach o poglądach lewicowych oraz z TVN .
Wszystkim zarzucasz że kłamią nie udowadniając tego , twoje wpisy to pustosłowie bez treści , jesteś człowiekiem
który wszystko wie najlepiej a udowadniasz że wiesz niewiele .
Pytasz dlaczego PiS nie zablokował importu zboża , otóż zablokował bodajże w kwietniu 2023 roku do końca czerwca
2024 r. Unia tą blokadę po wielu oporach z jej strony ostatecznie zatwierdziła blokadę od września 2023 do czerwca 2024 .
Rolnicy protestują bo zanim w lipcu - sierpniu zaczną zbiory magazyny mogą być zapełnione tanim zbożem
ukraińskim nie wiadomej jakości .
Po objęciu władzy przez koalicję 13 grudnia od stycznia 2024 ponownie importerzy sprowadzali duże ilości zbóż przez nikogo , dlatego rolnicy podjęli decyzję o blokowaniu granicy z Ukrainą i kontroli co jest wwożone do Polski .

Teraz napisz że kłamię , to ci wychodzi najlepiej , fakty Janusz fakty a nie pustosłowie i brednie na mój temat .
nie kontrolowani
Dopisane 22.04.2024r. o godz. 18:26:
Ktoś napisał: ~~bjgyu7tvo87yo napisał(a): co ty tu znowu pieprzysz?...Lucjan ...tylko jednego tutaj ostrzegałem że w końcu go pozwę i pozwałem...
nikomu innemu ...

Odszukam i udowodnię że kłamiesz , nie wiem tylko w jakim temacie , zacznę od " sukcesów nowego rządu " których nie
ma .

jeśli ty Lucjan myślisz że moja wiedza oparta jest tylko na materiałach z portali lewicowych to oględnie pisząc piszę ci że się mylisz...
nie wszystkim zarzucam kłamstwa to kolejna twoja manipulacja jak to że piszesz że wszystko wiem najlepiej...
otóż nie wszystko i nie najlepiej...zresztą czy ty nie robisz tego co mnie teraz chcesz zarzucić? ;D
byłeś i jesteś mistrzem manipulacji i o 's' i w covidzie ...zresztą wg. ciebie nie ma żadnej piSSdzielskiej afery ..ty to wiesz najlepiej ...;D
piszesz że coś tam zablokowano w kwietniu 23 ...a od kiedy nasz kraj zalało pierwsze 'zboże techniczne' ?...bo chyba nie pamiętasz że w tej sprawie pojawił się akt oskarżenia (chyba w Przemyślu lub Rzeszowie )

a co do ostatniego ...szukaj ...zobaczę co z tego wyniknie Sherlocku ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 kwietnia 2024r. o 19:11
~~Konopny Przypołudnik napisał(a): Lucjan ...nie chwal mnie bo ani tego tu od nikogo nie oczekuję ani na pochlebstwa mnie nie kupisz...;D
wrócę do tematu jak zechcesz ale teraz mam dwie ważniejsze sprawy...



Janusz ja sobie z ciebie zakpiłem , ja nigdy bym nie napisał że jesteś " molem książkowym " , twoja wiedza to
czytanie na portalach o poglądach lewicowych oraz z TVN .
Wszystkim zarzucasz że kłamią nie udowadniając tego , twoje wpisy to pustosłowie bez treści , jesteś człowiekiem
który wszystko wie najlepiej a udowadniasz że wiesz niewiele .
Pytasz dlaczego PiS nie zablokował importu zboża , otóż zablokował bodajże w kwietniu 2023 roku do końca czerwca
2024 r. Unia tą blokadę po wielu oporach z jej strony ostatecznie zatwierdziła blokadę od września 2023 do czerwca 2024 .
Rolnicy protestują bo zanim w lipcu - sierpniu zaczną zbiory magazyny mogą być zapełnione tanim zbożem
ukraińskim nie wiadomej jakości .
Po objęciu władzy przez koalicję 13 grudnia od stycznia 2024 ponownie importerzy sprowadzali duże ilości zbóż przez nikogo , dlatego rolnicy podjęli decyzję o blokowaniu granicy z Ukrainą i kontroli co jest wwożone do Polski .

Teraz napisz że kłamię , to ci wychodzi najlepiej , fakty Janusz fakty a nie pustosłowie i brednie na mój temat .
nie kontrolowani



Dopisane 22.04.2024r. o godz. 18:26:

~~bjgyu7tvo87yo napisał(a): co ty tu znowu pieprzysz?...Lucjan ...tylko jednego tutaj ostrzegałem że w końcu go pozwę i pozwałem...
nikomu innemu ...


Odszukam i udowodnię że kłamiesz , nie wiem tylko w jakim temacie , zacznę od " sukcesów nowego rządu " których nie
ma .



Dopisane 22.04.2024r. o godz. 19:11:

~~Konopny Przypołudnik napisał(a): przecież pisałem w jakim...nie pamiętasz?
a wczoraj mnie zarzucałeś sklerozę...;D



Pisałeś w jakim , strajki w Fabryce Domów były przed stanem wojennym , a Kuroniówka którą pobierałeś
była wprowadzona w pierwszych latach 1990 .
W latach dziewięćdziesiątych nie było ani jednego strajku w żadnym zakładzie Bolesławca i okolic w Solidarność w tamtych
latach miała bardzo mało członków była w naszej gminie tak słaba jak obecnie .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vbhgfjtrvu76r8 niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:12
odpisałem ci Lucjan ale jak widzę mordor głęboko się zastanawia czy puścić to czy nie puścić...;D
ciekawe bo ani tam wulgaryzmów ani wyzwisk ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:
Pisałeś w jakim , strajki w Fabryce Domów były przed stanem wojennym , a Kuroniówka którą pobierałeś
była wprowadzona w pierwszych latach 1990 .
W latach dziewięćdziesiątych nie było ani jednego strajku w żadnym zakładzie Bolesławca i okolic w Solidarność w tamtych
latach miała bardzo mało członków była w naszej gminie tak słaba jak obecnie .

częściowa prawda ale więcej ci nie napiszę bo to moje prywatne sprawy a ty za dużo byś wiedział...;D
strajki były przed stanem wojennym i zakład stawał ...stąd przez jakiś czas pracowałem prawie na dwie zmiany...
np. pierwsza zmiana normalnie ,jechałem do domu i wracałem np na 17-ą pracując do 21 lub 22 ...dzięki temu odrabiałem straty ze strajków ...to były czasy kiedy z fabryki wychodziły płyty na budowy w Świdnicy ,Jaworze , Oławie Bielawie i cholera wie gdzie jeszcze ...później przyszły takie strajki że stał cały zakład i wtedy ten burdel olałem ...pamiętasz ModerBud?...właśnie tam ...
z tego zakładu się zwolniłem i po ''stanie '' pojechałem pierwszy raz do Niemiec ...Germesheim ,Spayer ,Landau...
nie pamiętam dokładnie kiedy ale dwa razy traciłem tą ''zapomogę'' :D bo nie opłacało się wracać by tylko podpisać jakąś popieprzoną listę obecności...
i to ci musi wystarczyć...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.