Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Poziomka leśna niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:44
Wygląda na to że Lucjan wymiękł . Hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Języczka niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:55
ja tam jestem cierpliwy ...poczekam ...
a jakby co to jutro do tego wrócę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 maja 2024r. o 21:01
~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a): udowodnij że jak ci napiszę o kontaktach Morawieckiego z ludźmi Putina przyznasz mi rację ...
nie udowodnisz...
a może jednak udowodnisz że się mylę...;D



Przyznam ci rację , Kornel Morawiecki u schyłku życia a ty obecnie to jakby jedna osoba , on dążył do
poprawy stosunków z Rosją Putina ty bandycie Putinowi życzysz zwycięstwa w wojnie z Ukrainą .
Po to ciebie prowokowałem abyś udowodnił , ty jesteś większym pro putinowcem jak Kornel Morawiecki , obaj za to nie zasługujecie na szacunek , zasługujecie na pogardę .
Mateusza Morawieckiego irytowały poglądy ojca , jawnie się od nich odcinał , nie bez powodu napisałem
że Kornel zasłużył na szacunek za działalność w latach osiemdziesiątych .

To samo dotyczy Tuska i jego resetu polityki z Rosją Putina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 21:03
~~Poziomka leśna napisał(a): Wygląda na to że Lucjan wymiękł . Hahahaha

Tak zawsze z nim jest jak mu yayca skopią to zaraz ucieka :) widziałeś jakiego idola swego tutaj wrzucił? za każdym raze gdy ten film ogląda to świeczki zapala :)Jaruzelski mu życie uratował :) dzięki niemu na szkółkę podoficerska trafił :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 maja 2024r. o 21:13
~~Poziomka leśna napisał(a): Mnie nie polubisz bo ja nie widzę cię jako kogoś wiarygodnego a wręcz przeciwnie.


Nie zdradzaj się takimi wpisami kim jesteś .



Dopisane 21.05.2024r. o godz. 21:13:

~~Szmaragdowy Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomka leśna napisał(a): Wygląda na to że Lucjan wymiękł . Hahahaha

Tak zawsze z nim jest jak mu yayca skopią to zaraz ucieka :) widziałeś jakiego idola swego tutaj wrzucił? za każdym raze gdy ten film ogląda to świeczki zapala :)Jaruzelski mu życie uratował :) dzięki niemu na szkółkę podoficerska trafił :)



Mam też coś o tobie ;

„Hejt nie jest zjawiskiem, które pojawiło się wraz z powstaniem internetu. Tego typu zachowania istniały od zawsze. Internet jest natomiast narzędziem, o którym ci zapiekli hejterzy nigdy nawet nie śnili” – mówił w porannej rozmowie w RMF Classic Jakub Kuś, psycholog nowych technologii z SWPS. Gość „Dania do Myślenia” mówił też o tym, jaki obraz hejtera wyłania się z badań psychologicznych. To osoba mająca predyspozycję do agresji, ale także zazwyczaj nieśmiała. Często niemająca inteligencji społecznej i emocjonalnej, a internet daje jej poczucie bezpieczeństwa i anonimowości."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 21:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a): udowodnij że jak ci napiszę o kontaktach Morawieckiego z ludźmi Putina przyznasz mi rację ...
nie udowodnisz...
a może jednak udowodnisz że się mylę...;D



Przyznam ci rację , Kornel Morawiecki u schyłku życia a ty obecnie to jakby jedna osoba , on dążył do
poprawy stosunków z Rosją Putina ty bandycie Putinowi życzysz zwycięstwa w wojnie z Ukrainą .
Po to ciebie prowokowałem abyś udowodnił , ty jesteś większym pro putinowcem jak Kornel Morawiecki , obaj za to nie zasługujecie na szacunek , zasługujecie na pogardę .
Mateusza Morawieckiego irytowały poglądy ojca , jawnie się od nich odcinał , nie bez powodu napisałem
że Kornel zasłużył na szacunek za działalność w latach osiemdziesiątych .

To samo dotyczy Tuska i jego resetu polityki z Rosją Putina .

Baczność Lucek:)
– Przyjaciele Rosjanie. Dziś 9 maja 2010 roku. Na Placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat, prezydent Polski Lech Kaczyński – powiedział.
– Wiem, o czym by myślał, patrząc z dumą na defilujących polskich żołnierzy. Myślałby o milionach żołnierzy rosyjskich, którzy polegli w walce z III Rzeszą. Ale myślałby także o Katyniu, o zbrodni, która 70 lat temu tak bardzo podzieliła nasze narody – dodał.
Spocznij Lucek :) koniec przemówienia twego "wuca" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Języczka niezalogowany
21 maja 2024r. o 21:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a): udowodnij że jak ci napiszę o kontaktach Morawieckiego z ludźmi Putina przyznasz mi rację ...
nie udowodnisz...
a może jednak udowodnisz że się mylę...;D



Przyznam ci rację , Kornel Morawiecki u schyłku życia a ty obecnie to jakby jedna osoba , on dążył do
poprawy stosunków z Rosją Putina ty bandycie Putinowi życzysz zwycięstwa w wojnie z Ukrainą .
Po to ciebie prowokowałem abyś udowodnił , ty jesteś większym pro putinowcem jak Kornel Morawiecki , obaj za to nie zasługujecie na szacunek , zasługujecie na pogardę .
Mateusza Morawieckiego irytowały poglądy ojca , jawnie się od nich odcinał , nie bez powodu napisałem
że Kornel zasłużył na szacunek za działalność w latach osiemdziesiątych .

To samo dotyczy Tuska i jego resetu polityki z Rosją Putina .

nie pal tu głupa Lucjan stawiając mnie obok Kornela który pod ręką miał swoich towarzyszy kremlowskich a ja ostatniego ''ruska '' to widziałem chyba jak jeszcze zajmowali Trzebień...;D
wiec mi tu nie pitol takich kocopołów ...
a jaki to szacunek za lata 80-e ?...że rozbijał jedność związkową? ...za co szacunek?...za zakładanie kolejnych partyjek o marnej skali poparcia?
Lucjan od takich uległych postaw i takich kontaktów rodzą się zdrajcy Polski ...ostatnio Schmidt...
a wcześniej ,o wiele wcześniej twój Anton Antonowicz Macjarewicz...
pieprzony łgarz,mitoman i jeden z największych szkodników dla Polski za co powinien już dawno siedzieć w pierdlu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 21:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomka leśna napisał(a): Mnie nie polubisz bo ja nie widzę cię jako kogoś wiarygodnego a wręcz przeciwnie.


Nie zdradzaj się takimi wpisami kim jesteś .
Dopisane 21.05.2024r. o godz. 21:13:
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowy Oczar napisał(a): Ktoś napisał: ~~Poziomka leśna napisał(a): Wygląda na to że Lucjan wymiękł . Hahahaha
Tak zawsze z nim jest jak mu yayca skopią to zaraz ucieka :) widziałeś jakiego idola swego tutaj wrzucił? za każdym raze gdy ten film ogląda to świeczki zapala :)Jaruzelski mu życie uratował :) dzięki niemu na szkółkę podoficerska trafił :)



Mam też coś o tobie ;

„Hejt nie jest zjawiskiem, które pojawiło się wraz z powstaniem internetu. Tego typu zachowania istniały od zawsze. Internet jest natomiast narzędziem, o którym ci zapiekli hejterzy nigdy nawet nie śnili” – mówił w porannej rozmowie w RMF Classic Jakub Kuś, psycholog nowych technologii z SWPS. Gość „Dania do Myślenia” mówił też o tym, jaki obraz hejtera wyłania się z badań psychologicznych. To osoba mająca predyspozycję do agresji, ale także zazwyczaj nieśmiała. Często niemająca inteligencji społecznej i emocjonalnej, a internet daje jej poczucie bezpieczeństwa i anonimowości."

Żeby nie wujek Google to jesteś w kaczej (_!_) Lucek :) a tak? kopiuj-wklej tylko uskuteczniasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.