Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka piramida koszmarkiem architektury?
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 14:48
No i dobra . Żadnych aluzji , metafor , odniesień i cytatów . Dla mnie zawsze pozostaniesz bucem z Wikipedią pod pachą , tchórzem i nędznym prowokatorem .

BASTA !! Morda w kubeł .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 14:54
więc trzymaj ją krótko...:]

a jak już ją otwierasz to do swoich ...rychów ,mirów i natasz...hahaha
aha..i słonika który ostatnio przesiaduje z jakąś przyjaciółką o malinowym nosie...

kto wie?...może i u niej odnajdziesz swoje''katharsis''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 16:20
Horus napisał(a): więc trzymaj ją krótko...:]

a jak już ją otwierasz to do swoich ...rychów ,mirów i natasz...hahaha
aha..i słonika który ostatnio przesiaduje z jakąś przyjaciółką o malinowym nosie...

kto wie?...może i u niej odnajdziesz swoje''katharsis''...hahaha


I kto tu jest plotkarzem , dziwkarzu ?. Niech sobie Słoniu przesiaduje z kim chce wszak ponoć żyjemy w wolnym kraju. Nie Tobie oceniać Innych ... no chyba , że po Głupiej Papudze , Horusie czas na Jahwe. Czyżbyś zapisał się do Świadków Jehowy ... bogu ? :D

ps. Mira i Nataszy jeszcze nie znam , opisz proszę te postacie . Jezus mawiał " cokolwiek uczyniliście najmniejszym braciom moim , mnieście uczynili "

Pytanko brzmi tak , postawiłeś kiedyś Słoniowi piwo BOGU ? A mi Słoniu postawił , bo kiedy mam to jak Jezus się dzielę , a kiedy nie mam to proszę o wsparcie dwunastu apostołów . Ty BOGU gdybyś żył w czasach Jezusa , to nawet Judasza byś zdradził za trzydzieści srebrników , nie mówiąc o Jezusie :D

No to gadaj , jak wygląda Miro i Natasza ... skoro widziałeś , albo morda w kubeł w odniesieniu do mej skromnej osoby ... i kilku jeszcze Bolecnautów. Bo Ci tą mordę ktoś w końcu rozplaszczy ... ja dałem sobie spokój ... po cholerę mam się kopać z koniem , ale gdybyś znalazł w sobie jutrzenkę bohaterstwa , to służę na udeptanej ziemi otwartą przyłbicą ... tchórzu

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Perukowiec niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 17:12
i tak szanowni forumicze(celowo) z krajobrazu trafić można do magla ,nawet nie babskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 17:45
Janusz , czy Ty wiesz co piszesz ? Morda w kubeł bucu . Zostańmy przy tym bucu ... nie chcę z Tobą dyskutować , nie ma o czym :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8184
iro05
26 sierpnia 2020r. o 20:59
Zwykle się nie wypowiadam na Bolecforach ale teraz to zrobię, myślę, że gdyby cała ta Piramida była zbudowana w centrum Bolca gdzieś między jakimiś znaczącymi pod względem architektonicznym budowlami to można by było robić gównoburzę ale tak nie jest wzbija się w niebo na peryferiach miasta i ok .



Dopisane 26.08.2020r. o godz. 20:59:

Pragnę jeszcze dopisać, iż nie wyobrażam sobie wjazdu do Bolca od strony Zgorzelca i zjeżdżając z górki nie zobaczyć tej naszej piramidy.

ir@s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 23:34
iro05 napisał(a): Zwykle się nie wypowiadam na Bolecforach ale teraz to zrobię, myślę, że gdyby cała ta Piramida była zbudowana w centrum Bolca gdzieś między jakimiś znaczącymi pod względem architektonicznym budowlami to można by było robić gównoburzę ale tak nie jest wzbija się w niebo na peryferiach miasta i ok .
Dopisane 26.08.2020r. o godz. 20:59:Pragnę jeszcze dopisać, iż nie wyobrażam sobie wjazdu do Bolca od strony Zgorzelca i zjeżdżając z górki nie zobaczyć tej naszej piramidy.


I tej wersji się trzymajmy :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 sierpnia 2020r. o 9:15
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): więc trzymaj ją krótko...:]

, albo morda w kubeł w odniesieniu do mej skromnej osoby ... i kilku jeszcze Bolecnautów. Bo Ci tą mordę ktoś w końcu rozplaszczy ... ja dałem sobie spokój ... po cholerę mam się kopać z koniem , ale gdybyś znalazł w sobie jutrzenkę bohaterstwa , to służę na udeptanej ziemi otwartą przyłbicą ... tchórzu


dlaczego moja odpowiedź tu tez znikła?

dlatego tez powtórże ...

nie strasz ,nie strasz bo się ...wiesz...

straszyć to ty sobie możesz swoje dzieci i przyjaciółkę z przyjacielem z rampy...
teraz ''jaj '' ci brakuje dupku i chcesz ''zangażować '' w to jakichś bolecnautów?

myślisz że znajdzie się tu podobny tobie idio.ta by kręcić na siebie ''bicz''?

naiwniak i głupiec w jednym ...

(kopia zrobiona ;) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza