Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka piramida koszmarkiem architektury?
~~Żółtozielony Krwawnik niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 8:40
~Różowa Macierzanka napisał(a): Piramidy są symbolem masonerii i kabaly.Piramidy generują moc upadłych aniołów, którzy sprzeniewierzyli się Stwórcy. Są na okręgach niebieskich.Energia pomaga im w funkcjonowaniu.W zamian muszą bezgranicznie oddać się Jutrzence.Kanibalizm,pedofilia,picie krwi dzieci i jedzenie ciał dzieci daje im bezgranicznie oddanie.Sa niewolnikami i trudno choć, możliwe nawrócenie do Pana Boga.Tym ludziom powodzi się tylko do śmierci ciała.Jezeli damy dostęp gadom do swojej duszy walka straszna i okrutna o wyzwolenie.


O Boże......czegoś ty się naćpał/a????????.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Krwawnik niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 8:40
~Różowa Macierzanka napisał(a): Piramidy są symbolem masonerii i kabaly.Piramidy generują moc upadłych aniołów, którzy sprzeniewierzyli się Stwórcy. Są na okręgach niebieskich.Energia pomaga im w funkcjonowaniu.W zamian muszą bezgranicznie oddać się Jutrzence.Kanibalizm,pedofilia,picie krwi dzieci i jedzenie ciał dzieci daje im bezgranicznie oddanie.Sa niewolnikami i trudno choć, możliwe nawrócenie do Pana Boga.Tym ludziom powodzi się tylko do śmierci ciała.Jezeli damy dostęp gadom do swojej duszy walka straszna i okrutna o wyzwolenie.


O Boże......czegoś ty się naćpał/a????????.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Krwawnik niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 8:44
O gustach się nie dyskutuje, cóż........ za to jedzenie przepyszne, a organizacja imprez na mega wysokim poziomie w bardzo przyzwoitych cenach. Naprawdę POLECAM GORĄCO !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 11:04
~~Żółtozielony Krwawnik napisał(a): O gustach się nie dyskutuje, cóż........ za to jedzenie przepyszne, a organizacja imprez na mega wysokim poziomie w bardzo przyzwoitych cenach. Naprawdę POLECAM GORĄCO !!!!


No i tej wersji się trzymajmy Szacowna Redakcjo . Gdyby jakiś palant napisał gdziekolwiek w sieci , że Bolec . info , to szmatławiec i portal dla przygłupów ... pierwszy pójdę z siekierą Pióra , albo Klawiatury i tak przypieprzę Obuchem , że skarpetki przez głowę będzie od tej pory zakładał :D

Ceńmy to , co u nas . Krytykę zostawmy Kydryńskiemu . Panie Kazimierzu , ufam , że Pan jeszcze pamiętasz ... Lucjana

ps . Mam świętą pewność Lucjanie , że Ty rozumiesz na tych swoich polach truskawkowych różnicę między Lucjanem , a lucjanem .

Pisz . Proszę Cię i nie przejmuj się Głupią Papugą , a jeśli Przemo będzie chciał z nami pogadać to pewnie zadzwoni , albo do Ciebie , albo do mnie ... ale patio ma fajne :)

Miłego Lucjanie ... pomimo , że grad napierdziela

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 11:16
HAHAHA...

skoro ponownie mnie wspomina to ...

''patio'' ...ja pierdzielę ...co za głomb...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 11:39
Horus napisał(a): HAHAHA...

skoro ponownie mnie wspomina to ...

''patio'' ...ja pierdzielę ...co za głomb...:]


Widzisz Głupia Papugo . Przemo w odróżnieniu od Ciebie jest zaje ... biście inteligentnym facetem , choć nie wszędzie w Jego intelektualnych wywodach , nie mówiąc o pamięci ... jestem zgodny.

Przemo jest praktykiem i Intelektualistą , podobnie jak Lucjan , a Ty Głupia Papugo jesteś yntelektutatuażem próbującym robić za klasyka na forum.

Byłeś w patio Przema . Mi się podoba . Cóż więcej chcieć ?

Czego się qurwa czepiasz , że co , za małe ?

Łodpierdul sie łod Panny . Kmiot , cham i prostak bardzo Cię prosi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2020r. o 13:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): HAHAHA...

skoro ponownie mnie wspomina to ...

''patio'' ...ja pierdzielę ...co za głomb...:]




Łodpierdul sie łod Panny . Kmiot , cham i prostak bardzo Cię prosi :)


natychmiast to zrobię dupku jak tylko przestaniesz o mnie wspominać w prawie każdym swoim wpisie...

obiecałem ci że odpowiesz za swoje chamskie zachowanie i określenia i słowa dotrzymałem ..teraz obiecuję ci że kiedy o mnie zapomnisz i nie będziesz do mnie się odnosił ja natychmiast o tobie zapomnę ...
zresztą zrobię to z nieukrywaną przyjemnością i ulgą że dupku w końcu jeszcze jedno do ciebie dotarło...

i doczytaj czym jest ''patio'' bo nie masz o tym najmniejszego pojęcia ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Łubinnik niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 14:34
~~Żółtozielony Krwawnik napisał(a): O gustach się nie dyskutuje, cóż........ za to jedzenie przepyszne, a organizacja imprez na mega wysokim poziomie w bardzo przyzwoitych cenach. Naprawdę POLECAM GORĄCO !!!!

W 1000% zgadzam się!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza