Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Błękitnoszara Śliwa niezalogowany
29 listopada 2020r. o 11:57
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): no niestety...
nie mam pani Ścigaj w programie Piaseckiego ...

ale jest zybertowicz więc będzie kolejna zabawa...:]



Dzień dobry Januszku , jak miło czytać że się będziesz dobrze bawił .
Miłej niedzieli Januszku .


Czarzastego i Lampert powinni przetestować genetycznie ,
Te same cham.skie zachowania , obrażanie , wulgaryzmy ,
Czekaj , czekaj M21W2 , Podepniemy Horusa do nich ,
Pasuje idealnie
Ten sam tok myślenia i obrażania ,
Czyli spuścizna komusza Lewaków przetrwała
I wszystkie te lewackie KŁAMCZUSZONY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 12:02
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): no niestety...
nie mam pani Ścigaj w programie Piaseckiego ...

ale jest zybertowicz więc będzie kolejna zabawa...:]



Dzień dobry Januszku , jak miło czytać że się będziesz dobrze bawił .
Miłej niedzieli Januszku .


a ty chcesz to zepsuć?
więc odpuść i pisz sobie ze swoim koleżka wazeliną ...

wiesz...tym co to określił cię jako ''pedała-plantatora'' :]

a przecież nie ja tak cię nazwałem ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 listopada 2020r. o 12:22
~~Błękitnoszara Śliwa napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): no niestety...
nie mam pani Ścigaj w programie Piaseckiego ...

ale jest zybertowicz więc będzie kolejna zabawa...:]



Dzień dobry Januszku , jak miło czytać że się będziesz dobrze bawił .
Miłej niedzieli Januszku .


Czarzastego i Lampert powinni przetestować genetycznie ,
Te same cham.skie zachowania , obrażanie , wulgaryzmy ,
Czekaj , czekaj M21W2 , Podepniemy Horusa do nich ,
Pasuje idealnie
Ten sam tok myślenia i obrażania ,
Czyli spuścizna komusza Lewaków przetrwała
I wszystkie te lewackie KŁAMCZUSZONY.



Horusowi wszystko wybaczyłem , o takich ludziach mówi się z dezaprobatą: to stan umysłu, żeby podkreślić, że nie akceptujemy ich sposobu myślenia.

Falco - Horusa nie należy traktować poważnie , popełniłem ten błąd , teraz wiem że jego umysł jest nastawiony na insynuacje , i jak słusznie zauważyłeś - obrażanie i wulgaryzmy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 12:31
ty ''tajniaku'' lepiej skończ z przypisywaniem komuś cech które są tobie najbliższe...

to ty ''judaszu'' podstępnie wprosiłeś się na spotkanie do kogoś kogo ośmielałeś się tu nazywać kolegą......
to ty robiłeś minę niewiniątka a okazałeś się zwykłym wyrafinowanym .... ''agentem luckiem''
jak kiedyś ten ''agent Tomek''

stąd twoje ''wzorce'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Smagliczka niezalogowany
29 listopada 2020r. o 12:37
PanM napisał(a):
~Łososiowa Lobelia napisał(a): Kościół zawsze będzie stał po stronie polskości i dlatego Polska istnieje. Nie ma Polski bez kościoła. Pamiętasz co mówił prymas tysiąclecia "jak będą chcieli zniszczyć Polskę to zaczną od kościoła".
Nieświadomi POmyleńcy chcąc wrócić do w władzy sami siebie odcinają od korzeni. Myślą że tak wygrają, a ludzie nie są głupi i to widzą.


Polska to Polacy .
Polacy o różnych korzeniach , różnych poglądach , różnym statusie materialnym różnych wyznaniach i różnych sympatiach politycznych.
Polacy mają inne problemy i inne oczekiwania. Potrzebują pracy , gwarancji bezpieczeństwa , opieki zdrowotnej i ułatwień w dochodzeniu do wyższego standardu życia. A ponad wszystko oczekują przewidywalnej polityki władz dla bezpiecznej przyszłości młodych pokoleń.
Sam fakt głoszenia że Polska jest katolicka staje się zarzewiem społecznego konfliktu.
Polska jest świecka i dla uporządkowania powinna natychmiast wypowiedzieć konkordat i zdecydowanie oddzielić kościół od wpływu na państwo poprzez zakaz wszelkiego finansowania.[img=1606643008_w3rntp8.png]


Polska jest katolicka i nie ma widoków na zmiany.Nie darmo zaborcy tępili inteligencję . Teraz zbierają plony a Polacy najlepiej sprawdzają się jako siła robocza u nich. Tu tylko się kłócą . Kłócą się przez religie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Śliwa niezalogowany
29 listopada 2020r. o 12:58
PanM napisał(a):
~Łososiowa Lobelia napisał(a): Kościół zawsze będzie stał po stronie polskości i dlatego Polska istnieje. Nie ma Polski bez kościoła. Pamiętasz co mówił prymas tysiąclecia "jak będą chcieli zniszczyć Polskę to zaczną od kościoła".
Nieświadomi POmyleńcy chcąc wrócić do w władzy sami siebie odcinają od korzeni. Myślą że tak wygrają, a ludzie nie są głupi i to widzą.

Polska to Polacy .
Polacy o różnych korzeniach , różnych poglądach , różnym statusie materialnym różnych wyznaniach i różnych sympatiach politycznych.
Polacy mają inne problemy i inne oczekiwania. Potrzebują pracy , gwarancji bezpieczeństwa , opieki zdrowotnej i ułatwień w dochodzeniu do wyższego standardu życia. A ponad wszystko oczekują przewidywalnej polityki władz dla bezpiecznej
przyszłości młodych pokoleń.
Sam fakt głoszenia że Polska jest katolicka staje się zarzewiem społecznego konfliktu.
Polska jest świecka i dla uporządkowania powinna natychmiast wypowiedzieć konkordat i zdecydowanie oddzielić kościół od wpływu na państwo poprzez zakaz
wszelkiego finansowania.[img=1606643008_w3rntp8.png][/c

Czegoś tu nie rozumiem Panie M
Tak bogaty sąsiad Niemcy ma obowiązkowy podatek na kościół dla
praktykujących , można też się z niego wypisać , co miesiąc w zależności od
zarobków jest potrącenie tzw Kirchensteuer/podatek na kościoły ,
Pan i pana niesamowity poplecznik Horus , jesteście za pełnym państwem demokratycznym i wolnym ????
Czy tylko mam takie skojarzenia???
Wiec nie wszyscy są Ateistami , i mają pełne prawo łożyć datki na kościoły ,
Zgodzę się w kwestii zarządzania tymi środkami
Jeżeli jest nie adekwatne do potrzeb danej parafii,
To stwórzmy komisje które będą kontrolowały ,
Nie usuwając katolicyzmu z naszego kraju ( które jest pobożnym życzeniem Ateistów)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 listopada 2020r. o 12:58
Janusz Horus przed chwilą z pianą w ustach nie wytrzymał nerwowo , zadzwonił do mnie że przyjedzie do Ocic napluć mi w twarz .
Zaprosiłem go , bardzo chciałbym to zobaczyć .
Strasznie się zagotował , naubliżał i się rozłączył .

Januszku wnuczek nie może mnie zawieść do Ciebie mógłbyś nie zdążyć plunąć , ja sam nie mogę jeździć z powodu choroby , przyjedź jak obiecałeś .






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 13:10
M21W2 napisał(a): Janusz Horus przed chwilą z pianą w ustach nie wytrzymał nerwowo , zadzwonił do mnie że przyjedzie do Ocic napluć mi w twarz .
Zaprosiłem go , bardzo chciałbym to zobaczyć .
Strasznie się zagotował , naubliżał i się rozłączył .

Januszku wnuczek nie może mnie zawieść do Ciebie mógłbyś nie zdążyć plunąć , ja sam nie mogę jeździć z powodu choroby , przyjedź jak obiecałeś .


co ty tu ... próbujesz insynuować?
ja nie ''wytrzymałem nerwowo''?
fantazjujesz chłopie ..

ja ci naubliżałem?
nie zaprzeczam że zadzwoniłem...
ale grzecznie poprosiłem abyś sobie odpuścił pisanie do mnie ..

a jak to niby ci ''naubliżałem"?

jak widzę teraz jako następny straszysz mnie ....
wnuczkiem?


tym co to z orłem na koszulce przyjechał po ciebie do Przemka?
jakoś nie protestował kiedy darłem ''łacha'' z tej jego koszulki...

ja ci obiecałem że przyjdę do ciebie?
po co?
tutaj publicznie pisałem że nie chcę mieć nic wspólnego z tobą ...

nic...kumasz?

a ty sam do mnie piszesz...

piszesz o swojej chorobie?
fakt ...jesteś chory...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza