Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płatne parkingi od maja
~~Modrawy Szczawik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 12:08
~~Rumiana Nemezja napisał(a):
~~Modrawy Szczawik napisał(a):
~Kakaowa Fasola napisał(a): Właśnie ludzie przyjeżdżają do pracy do miasta i myślą że darmowe parkowanie im się należy jak powietrze, a tu NIE. Niech Pracodawca im płaci za parking, bo w całej Europie tak jest jak nie ma swojego...


Tak, a ja mieszkam poza strefą w bloku i dlaczego jako mieszkaniec mam płacić? Niech zrobią płatne dla tych spoza miasta. Płacę tu podatki do jasnej cholery!



A ja płacę za miejsce pod blokiem na swoim osiedlu i nie narzekam bo to czyjaś własność...


Co innego prywatne miejsce a co innego publiczne drogi i parkingi. Jeśli tego nie rozumiesz to nie ma o czym gadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowa Fasola niezalogowany
18 listopada 2020r. o 12:08
Chcesz mieć samochód to oczywiste że masz płacić za jego parkowanie. Bardzo mądra decyzja Prezydenta Miasta. Jak wszyscy będą płacić to nie trzeba będzie podwyższać opłat za śmieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiały Wilczomlecz niezalogowany
18 listopada 2020r. o 12:39
Bojkotujmy przetargi ogłaszane przez urzędy. Możemy zastopować niekorzystne dla mieszkańców pomysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 listopada 2020r. o 13:28
Gdzie tu problem ? Z opublikowanej niedawno mapki widać ,ze praktycznie cala nasza mieścina będzie strefą płatnego parkowania.Taniej więc i prościej pomalować te kilka miejsc niepłatnych.Urzędniki,radni i przydupasy Romana w związku z epidemią mają luzy- w jedno popołudnie z Onym na czele mogą wykonać te robotę.Oszczędność dla miasta,a trochę ruchu dla w/w może odświeży im umysły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Kufea niezalogowany
18 listopada 2020r. o 14:06
Mam nadzieję,źe nie zgłosi się firma chyba,ze Roman sam pomaluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Scewola niezalogowany
18 listopada 2020r. o 15:52
~~Żółtopomarańczowa Kufea napisał(a): Mam nadzieję,źe nie zgłosi się firma chyba,ze Roman sam pomaluje

W ramach odchudzania - jak najbardziej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Bukszpan niezalogowany
18 listopada 2020r. o 16:18
W naszym mieście brak płatnych piętrowych, strzeżonych parkingów. Naszego prezydenta nigdy to nie interesowało, stanowczo za długo już piastuje ten urząd i myśli, że wszystkie rozumy pozjadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Głąbigroszek niezalogowany
18 listopada 2020r. o 16:23
Przede wszystkim, to powinni zlikwidować darmową komunikację - chcesz jechać -> kup bilet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza