Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec jedzie protestować do Lwówka
~Jaskraworóżowy Różanecznik niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 17:35
Szkoda że Ty nie pojechałeś było by o jednego Faryzeusz mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2020r. o 17:39
ramaj napisał(a):
M21W2 napisał(a): Tak było ostatnim razem , Lwówek to nie Bolesławiec , tam pożytecznych idjot.ów znacznie miej .

Jak dobrze pamiętamy, kilkanaście dni temu zapowiadany przez „Lwówecką młodzież” wielki protest w Lwówku Śląskim zakończył się jeszcze większym blamażem. Zbojkotowali go nawet jego organizatorzy, którzy nie stawili się punktualnie w wyznaczonym przez siebie miejscu. Miało być 600 osób a przyszło pięć. W tym większość stanowili mieszkańcy spoza Lwówka Śląskiego, z którego na marszu stawiła się tylko jedna młoda mieszkanka miasta.

https://lwowecki.info/kto-wezmie-udzial-w-protescie-w-lwowku-slaskim/


Kombatant .To ty też znasz się na kobiecych sprawach,wiesz co dobre dla kobiet,a co nie Widzę,że masz recepty na wszystkie dolegliwości - może zaordynuj coś sobie na ślepotę.Wypuszczają bandytów na ludzi ,a ty tu ironizujesz.
Mają rację,ze nie dają się zgnoić takim ludowym mądralom jak ty z głównym intrygantem na czele.Tamten z racji starokawalerstwa zna się na kobiecych sprawach .


Pożyteczny ramaju , zapoznaj się z postulatami strajku kobiet :

http://strajkkobiet.eu/postulaty/

Pierwsze 2-3 dni to był protest kobiet po wyroku TK .
Obecnie jest to zwykła chucpa polityczna sterowana przez skrajną lewicę i część totalnej opozycji .
Giertych nie jest z mojej bajki , napisał co powinne zrobić organizatorki , protesty w okresie pandemii to najgorsze co może być .
Napisał - zima wasza wiosna nasza - proponuje aby dalszą walkę o obalenie Rządu przełożyć na wiosnę i zacząć przygotowania do masowych protestów w kwietniu .
Kto to są ci bandyci o których piszesz , zmanipulowany człowieczku .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworóżowy Różanecznik niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 17:40
Turzyca i to jest ten niby protest HAHA , to u mnie na osiedlu pod Lilpudem na Starzyńskiego wiecej pijaków siedzi na murku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2020r. o 17:46
Horus napisał(a): o rany...co ja widzę !!!!!

zostałem ''zdetronizowany'' i to przez ramaja...;)

a komu to tak nie przypasował ramaj?

wspomina ''kombatanta '' więc coś tu jest na rzeczy...hahaha

chcą protestować w Lwówku?
bardzo dobrze ale nie zapominajcie o tym miasteczku i wszystkich tych którzy Was popierają ...tak jak ja...:)



Januszku , ramaj to przy Tobie uczeń z pierwszej klasy , Ty to moskiewska szkoła oszczerstw , intryg i kłamstw .
Tylko Twoja koleżanka Lempard może z Tobą konkurować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworóżowy Różanecznik niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 17:55
Nie wiem ile musieli by mi zapłacić żeby łazić w tym psełdo strajku.Nie oszukujmy się jaki to Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Katalpa niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 17:59
Haha :D ukradli Lempartowej mikrofon :D bo skisnę :D a zgromadzeni "Gdzie jest policja?!" hahaa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasty Kokorycz niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 18:01
Oni tam krzyczą "jutro oddamy wszystko co wzięliśmy z 500+ " dobrze słyszę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Katalpa niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 18:01
~~Krwistoczerwona Katalpa napisał(a): Haha :D ukradli Lempartowej mikrofon :D bo skisnę :D a zgromadzeni "Gdzie jest policja?!" hahaa :D



HAha, jeszcze lepiej :D Jak się okazało nikt jej nie ukradł mikrofonów tylko zepsuło się nagłośnienie, a ona przez megafon zaczęła ściemniać że ukradziono mikrofony podburzając ludzi. Jprdl i te barany nawet nie wiedziały że Lempartowa ich okłamała. :D To lepsze niż kabaret :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza