Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie zapłacą więcej za prąd
~~Zielonkawy Wielosił niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 15:31
Po zdjęciu widzę że jestes młody i potrafisz się uśmiechać tylko te okulary cię szpecą głosuj za pis a staniesz się człowiekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 stycznia 2021r. o 18:12
~~Zielonkawy Wielosił napisał(a): Po zdjęciu widzę że jestes młody i potrafisz się uśmiechać tylko te okulary cię szpecą głosuj za pis a staniesz się człowiekiem


Dzięki za dobre słowo i komplement .
Jednak póki PiS przy władzy pozostanę taki jaki jestem. Wystraszyłem się że mogę być podobny do Ciebie.
Zdjąłem okulary.[img=1610385168_f85qsih.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Wielosił niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 18:23
NO teraz to znacznie lepiej wyglądasz ,ponawiam apel głosuj za pis a staniesz się człowiekiem rozumnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Tunbergia niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 19:15
sasin do końca życia powinien pracować jako listonosz - wolontariusz
ale po odbyciu kary i spłacie 70 mln zł długu, który spowodował dla nas wszystkich, dla podatników i żeby miał największy rewir bez wind.
Poczta już nigdy by nie dotarła do odbiorcy dlatego sasin roznosił by ulotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2021r. o 19:22
poczekaj ...
sasinek właśnie się wygłupił po raz kolejny ...

na Śąsku już raczej się nie pokaże...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Czosnaczek niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 21:32
~~Zielonkawy Wielosił napisał(a): Dzieki Bogu rządzi zjednoczona prawica a z wyników wyborów oraz sondaży wynika że większość Polaków popiera pis oby jak naj dłużej rządzili módlmy się za to


Popieram :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2021r. o 21:38
[img=1610397514_mkoha6u.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolisty Złocień niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 21:43
Wielosił pisz jeszcze, ja to popieram.
Ludzie rozumni głosują na PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza