Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ekologia po Polsku

~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 19:37
PanM napisał(a):
~~Biała Konwalia napisał(a): Miłośnik Lenina i Stalina jest tak samo głupi, jak miłośnik Hitlera, I nie wiem, który naprawdę głupszy,


Katolicki siewco nietolerancji i nienawiści.
Gender , czy LGTB nie jest ani nauką ani chorobą ani nawet trendem.
To pewien marginalny procent społeczności obdarzony przez naturę cechami odmiennymi niż te nazywane powszechnie akceptowanymi.
Stosunek normalnych ludzi do tej grupy polega na tolerancji i nie pozbawiania ich praw człowieka.Bo skoro jeden mężczyzna kocha kobietę a inny mężczyznę to co jest powodem aby jednego z nich piętnować ? O tym decyduje genetyka . To nie jest ani dewiacja ani choroba .Tępak zrozumie ten problem dopiero gdy pojawi się on w jego najbliższym otoczeniu.Człowiek inteligentny po prostu nie wtrąca się w alkowę innych.



Panie m - tępak to jest z pana. Jest pan niedouczony dosyć poważnie, a wypowiada się pan w każdym temacie. Jedyna co pan robi jako tako, to wklejanie małp.
Poczytaj pan najpierw o gender studies i Judith Butler i skąd się wzięła oraz o jej poprzedniczkach.
Niech pan tez odpowie na pytanie czy widział pan katolików atakujących homoseksualistów? Bo jak na razie to homoseksualiści i im podobni atakują kościoły, zakłócają Mszę Święta. Przykładów w Polsce ostatnio sporo.
O genetyce lepiej się tez pan nie wypowiada. Mam wrażenie, że małpy wklejane przez pana są zdecydowanie bardziej predystynowane do wypowiedzi w tym temacie. Poczytaj pan, co na ten temat ma do powiedzenia w książce "Szaleństwo tłumów" jeden ze znaczniejszych intelektualistów współczesnych, a przy okazji homoseksualista, Douglas Murray.
Czy pan przeczytał kiedyś w życiu jakąś poważną książkę od deski do deski?
Wysłałbym panu parę linków do tekstów lub filmów, ale są po angielsku. A pan, jak obecny nasz wódz narodu, nawet z polskim ma problemy. A co dopiero z angielskim.
Posłuchaj pan tego, co poniżej. Mam nadzieję, że nadąży pan z czytaniem napisów. I zrozumie pan chociaż co nieco.


Jak pan nie zrozumie nic, to niech pan wklei małpę. Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Dyptam niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 19:50
Horus napisał(a):
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): a ''plusuj'' sobie co chcesz ...


A więc mogę? Nie będziesz robił jazgotu? ; )Dopisane 29.01.2021r. o godz. 18:55:Jakie "sprawy ojców"?

Skąd wiadomo, czym się zajmował twój ojciec, jeśli nie od ciebie? Sam żeś go do tej dyskusji wprowadził.


owszem ja...
tylko ty jak zwykle pomijasz to co było wspomnieniem tego o czym wtedy pisałem ...

to właśnie z ojcem słuchałem w tamtych czasach RWE ..to dzięki niemu poznałem treści Radia Londyn...
i właśnie wtedy wspomniałem o tym że pomimo tego że był zawodowym żołnierzem w niczym słuchanie tych rozgłośni mu nie przeszkadzało ...'i to co dla ciebie i takich jak ty jest ''bólem'' on we mnie zaszczepił wstręt do faszyzmu i wszelkich innych form imperializmu...
i to on wyciągał mnie do kościoła ...

a dzisiaj taki ktoś jak ty ma bezkarnie ,bez mojej reakcji pisać o nim ''komuchu''?

ja się swojego ojca nie wstydzę ...ty swojego chyba tak bo nigdy słowem o nim nie wspomniałeś ...

żal ?...frustracja?

ale pamiętaj że masz mieszkanie dzięki niemu i dzięki ''komunie'' ...;)
ja swoje budowałem sam od podstaw...

nie liczyłem ''na drapane'' ..;)


Co ty misiu pysiu. Chata w której mieszkasz ma ze sto lat. Kiedy ją budowałeś ? To socjal po Hitlerze a ty się chwalisz jak mały Jasio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Limnantes niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 19:57
Wieczni dyskutanci na forum typu M czy faclo/morus coraz starsi. Niedługo poniższy scenariusz stanie się realny. Takie marzenie :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2021r. o 20:30
~~Jasnożółty Dyptam napisał(a):
Horus napisał(a):
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): a ''plusuj'' sobie co chcesz ...


A więc mogę? Nie będziesz robił jazgotu? ; )Dopisane 29.01.2021r. o godz. 18:55:Jakie "sprawy ojców"?

Skąd wiadomo, czym się zajmował twój ojciec, jeśli nie od ciebie? Sam żeś go do tej dyskusji wprowadził.


owszem ja...
tylko ty jak zwykle pomijasz to co było wspomnieniem tego o czym wtedy pisałem ...

to właśnie z ojcem słuchałem w tamtych czasach RWE ..to dzięki niemu poznałem treści Radia Londyn...
i właśnie wtedy wspomniałem o tym że pomimo tego że był zawodowym żołnierzem w niczym słuchanie tych rozgłośni mu nie przeszkadzało ...'i to co dla ciebie i takich jak ty jest ''bólem'' on we mnie zaszczepił wstręt do faszyzmu i wszelkich innych form imperializmu...
i to on wyciągał mnie do kościoła ...

a dzisiaj taki ktoś jak ty ma bezkarnie ,bez mojej reakcji pisać o nim ''komuchu''?

ja się swojego ojca nie wstydzę ...ty swojego chyba tak bo nigdy słowem o nim nie wspomniałeś ...

żal ?...frustracja?

ale pamiętaj że masz mieszkanie dzięki niemu i dzięki ''komunie'' ...;)
ja swoje budowałem sam od podstaw...

nie liczyłem ''na drapane'' ..;)


Co ty misiu pysiu. Chata w której mieszkasz ma ze sto lat. Kiedy ją budowałeś ? To socjal po Hitlerze a ty się chwalisz jak mały Jasio.


czytasz nie myśląc co czytasz?



''ale pamiętaj że masz mieszkanie dzięki niemu i dzięki ''komunie'' ...;)
ja swoje budowałem sam od podstaw...''

JA SWOJE ROBIŁEM OD PODSTAW...

dotarło? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2021r. o 20:31
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Biała Konwalia napisał(a): Miłośnik Lenina i Stalina jest tak samo głupi, jak miłośnik Hitlera, I nie wiem, który naprawdę głupszy,


Katolicki siewco nietolerancji i nienawiści.
Gender , czy LGTB nie jest ani nauką ani chorobą ani nawet trendem.
To pewien marginalny procent społeczności obdarzony przez naturę cechami odmiennymi niż te nazywane powszechnie akceptowanymi.
Stosunek normalnych ludzi do tej grupy polega na tolerancji i nie pozbawiania ich praw człowieka.Bo skoro jeden mężczyzna kocha kobietę a inny mężczyznę to co jest powodem aby jednego z nich piętnować ? O tym decyduje genetyka . To nie jest ani dewiacja ani choroba .Tępak zrozumie ten problem dopiero gdy pojawi się on w jego najbliższym otoczeniu.Człowiek inteligentny po prostu nie wtrąca się w alkowę innych.



Panie m - tępak to jest z pana. Jest pan niedouczony dosyć poważnie, a wypowiada się pan w każdym temacie. Jedyna co pan robi jako tako, to wklejanie małp.
Poczytaj pan najpierw o gender studies i Judith Butler i skąd się wzięła oraz o jej poprzedniczkach.
Niech pan tez odpowie na pytanie czy widział pan katolików atakujących homoseksualistów? Bo jak na razie to homoseksualiści i im podobni atakują kościoły, zakłócają Mszę Święta. Przykładów w Polsce ostatnio sporo.
O genetyce lepiej się tez pan nie wypowiada. Mam wrażenie, że małpy wklejane przez pana są zdecydowanie bardziej predystynowane do wypowiedzi w tym temacie. Poczytaj pan, co na ten temat ma do powiedzenia w książce "Szaleństwo tłumów" jeden ze znaczniejszych intelektualistów współczesnych, a przy okazji homoseksualista, Douglas Murray.
Czy pan przeczytał kiedyś w życiu jakąś poważną książkę od deski do deski?
Wysłałbym panu parę linków do tekstów lub filmów, ale są po angielsku. A pan, jak obecny nasz wódz narodu, nawet z polskim ma problemy. A co dopiero z angielskim.
Posłuchaj pan tego, co poniżej. Mam nadzieję, że nadąży pan z czytaniem napisów. I zrozumie pan chociaż co nieco.


Jak pan nie zrozumie nic, to niech pan wklei małpę. Powodzenia!


Załóż sobie swój temat dobry człowieku . Temat z bozią i kościółkiem . Moje małpki są tu gdzie ja piszę a Ty nie powinieneś zaglądać. [img=1611948706_t7lwygk.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Godecja niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 20:39
Horus napisał(a): ''ale pamiętaj że masz mieszkanie dzięki niemu i dzięki ''komunie'' ...;)
ja swoje budowałem sam od podstaw...''

JA SWOJE ROBIŁEM OD PODSTAW...

dotarło? :]


Budowałeś mieszkanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Daglezja niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 20:44
PanM napisał(a):
poprzedni wpis napisał(a):
Jak pan nie zrozumie nic, to niech pan wklei małpę. Powodzenia!


Załóż sobie swój temat dobry człowieku . Temat z bozią i kościółkiem . Moje małpki są tu gdzie ja piszę a Ty nie powinieneś zaglądać. [img=1611948706_t7lwygk.jpg]


To zrozumiał czy nie? Bo wkleił małpę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Lantana niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 20:51
Ta małpa jest zdecydowanie najlepsza. To jest Tytus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.