Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Honorowo promowali miasto
~~Różowoczerwona Sanwitalia niezalogowany
24 marca 2021r. o 11:25
Gratulacje dla działaczy "Solidarności".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Nasturcja niezalogowany
24 marca 2021r. o 14:26
A Zlotkowski za co dostal medal bo ja nie wiem a bylem w Solidarnosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 16:31
nie wiesz za co?

proszę bardzo .... za to ...;D


M21W2

Postów: 2104

.............................. zniszczyliśmy co się tylko dało za to właśnie otrzymałem to co mam w klapie .

fragment postu tego ''opozycjonisty'' ;D z wczoraj ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Piwonia niezalogowany
24 marca 2021r. o 16:58
Dla porównania prosimy o podanie ilości osób zmarłych, których lekarze nie skierowali do szpitala, a jedynie świadczyli nietrafne diagnozy przez tzw. teleporady, Brak badania pacjentów, odmowa przyjęcia do szpitala, bo pacjenci nie byli chorzy na koronawirusa - spowodowała ogromną umieralność ludzi w swoich domach. A większość z nich mogłaby dzisiaj żyć. Pozostawienie chorych bez pomocy szpitalnej uważam za zabójstwo, a postępowanie decydentów za bezmyślne. O żadnej nagrodzie nie może być mowy, bo szpital nie działał na rzecz tych, którzy musieli przez nieudolność decydentów umrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 17:31
kilka chwil temu dowiedziałem się o śmierci mojej klasowej koleżanki ...
nawiasem mówiąc wieloletniej pracownicy służby zdrowia...

zmarła w domu ...
nie wiem czy na tego wirusa czy też nie...

ale zapewne niejednemu z was wcześniej pomagała...

będziemy o Tobie pamiętać Lucynko...
wszystkie Twoje koleżanki i wszyscy koledzy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 marca 2021r. o 17:38
Horus napisał(a): nie wiesz za co?

proszę bardzo .... za to ...;D


M21W2

Postów: 2104

.............................. zniszczyliśmy co się tylko dało za to właśnie otrzymałem to co mam w klapie .


Dzięki Januszku , pamiętasz moje zasługi .



fragment postu tego ''opozycjonisty'' ;D z wczoraj ...

[img=1616603932_jk7k7ip.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 17:43
co za prostactwo...
pisze że przyczynił się do zniszczenia wszystkiego co było można a teraz pisze że to ''zasługi''...;D

ciebie już zaatakował pisdzielski wirus i efekty widać .... dlatego przebierasz nóżkami za tym preparatem zeneki bo to zapewne z obawy -uzasadnionej zresztą - co zaczniesz tu wypisywać jak zaatakuje cię covid...

masz już worek na łbie?
bo to ponoć unosi się w powietrzu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
24 marca 2021r. o 17:44
~Kirowa Nasturcja napisał(a): A Zlotkowski za co dostal medal bo ja nie wiem a bylem w Solidarnosci


A który to MW102?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima