Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 17:31
Ja pierniczę! Co się z ludźmi porobiło.
Dane dzisiejsze oficjalne, takie same jak WHO, o zgonach na covid i covid+współistniejące:
Indie - 858 osób (1400 mln ludności);
Polska - 636 osób (37,8 mln ludności);
Szwecja - 32 osoby (10,2 mln ludności).

Każdy może sam sprawdzić :
https://covid19.who.int/region/searo/country/in
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

To o czym panowie MW i Jurko61 piszą? O bajkach z mchu i paproci? Gdzie jest potwierdzenie waszych przekonań o końcu świata? Czy możecie podesłać link do danych, na których budujecie swoje przekonania?

Panie MW - pisałem o zacofaniu, a nie brudzie powszechnym w wielu krajach azjatyckich. Nie wiem czy pan wie, ale to nie są te same słowa.
Przy okazji - proszę podesłać link do oryginalnego artykułu z The Economist - poczytam sam, co piszą. Bo pan chyba sam tego nie czytał - mylę się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 kwietnia 2021r. o 19:02
skorn napisał(a): [img=1619623633_lvmy66e.jpg]

Niech pan to porówna z Polską.



Niech Pan porówna Szwecje z Norwegią , Danią , ten sam kontynent .



[img=1619629333_7ltqdmk.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Diaskia niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 19:05
Panie Lucjanie . Te gady sie pana czepiają. Pan prawdziwy Polski patriota . Gonić ich w diabły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 kwietnia 2021r. o 19:18
Panie~~Ciemnopopielata Golteria

W Indiach w ciągu ostatniej doby wykryto rekordową liczbę zakażeń, a także rekordową liczbę zgonów osób chorych na COVID-19 - wynika z danych tamtejszego resortu zdrowia.
Jest to zarazem największa dobowa liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wykryta w jakimkolwiek kraju świata od początku pandemii.

W Indiach od tygodnia wykrywanych jest ponad 300 tysięcy zakażeń w ciągu doby.
Rekordowy poziom osiągnęła też dobowa liczba zgonów zakażonych w Indiach - w ciągu doby zmarły 3 293 osoby zakażone koronawirusem.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210429382-Koronaiwrus-Indie-Rekordowa-liczba-zakazen-i-zgonow-zakazonych.html

Przypomnę Panu że w Indiach mają początek drugiej fali a my mam nadzieję końcówkę trzeciej .
Podaje Pan dane z przeszłości czy z sufitu .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Mamutowiec niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 19:22
M21W2 napisał(a):

Podaje Pan dane z przeszłości czy z sufitu .



Niee Panie Lucjanie to gebels co tworzy fejkniusy z dupy, o przepraszam z głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 kwietnia 2021r. o 19:29
~~Bura Diaskia napisał(a): Panie Lucjanie . Te gady sie pana czepiają. Pan prawdziwy Polski patriota . Gonić ich w diabły.



Sam siebie krytykuję za to że wdaje się z nimi w dyskusję - dusza niepokorna .
Z drugiej strony dobrze jest wiedzieć jak do nauki i pandemii podchodzili ludzie ponad 100 lat temu .
Ileż to już końców świata mieliśmy , ile razy Marsjanie mieli zapanować nad światem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2021r. o 19:41
Drogi Lucjanie ... miło mi było dzisiaj z Tobą rozmawiać i jak obiecałem , jak wyłapię jutro chwilkę , to Cię na tej plantacji odwiedzę ... może traktorkiem mnie przewieziesz :D

Możesz nazywać mnie oszołomem i foliarzem , chamem i prostakiem , głąbem i kmiotem , złodziejem i awanturnikiem , ale ja już Morawieckiemu nie wierzę i jego statystykom ... u nas na Bielskiej ... dalej tłumy ... Kolega Kuternoga , no ten co ma lornetką , bo trep peerelowski ... liczy te tłumy ... adin , dwa , tri tolka spakojna , tolka spakojna ... mówię do gościa Kaszpirowski Ci się przypomniał , a On na to ... " nie wpierda...laj się młody w rzeczową relację " :D

Kumpel Kuternoga błyszczy prawie takim samym dowcipem , jak Kolega ... no ten od tzw . Służby Zdrowia w Bolesławcu ... Barczyk , Barczak ... kumpel Płemieła jaśnie nam panującego :D

Drogi Lucjanie pomimo zagrożenia z D6 od Twojego Laufra , moja roszada nadal jest nie do ruszenia ... pionek z B3 bije skoczka Starostę z D4 :D

Miłego wieczoru Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 19:54
M21W2 napisał(a): Panie~~Ciemnopopielata Golteria

W Indiach w ciągu ostatniej doby wykryto rekordową liczbę zakażeń, a także rekordową liczbę zgonów osób chorych na COVID-19 - wynika z danych tamtejszego resortu zdrowia.
Jest to zarazem największa dobowa liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wykryta w jakimkolwiek kraju świata od początku pandemii.

W Indiach od tygodnia wykrywanych jest ponad 300 tysięcy zakażeń w ciągu doby.
Rekordowy poziom osiągnęła też dobowa liczba zgonów zakażonych w Indiach - w ciągu doby zmarły 3 293 osoby zakażone koronawirusem.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210429382-Koronaiwrus-Indie-Rekordowa-liczba-zakazen-i-zgonow-zakazonych.html

Przypomnę Panu że w Indiach mają początek drugiej fali a my mam nadzieję końcówkę trzeciej .
Podaje Pan dane z przeszłości czy z sufitu .



Panie MW. pan naprawdę nic nie kuma czy pan udaje. W Polsce w szczycie odnotowywano około 30 tysięcy nowych przypadków covid.
Indie mają 40 razy więcej ludzi niż Polska. Żeby w Indiach można było mówić o stanie porównywalnym z Polską musiałoby być 30000x40=1200000 przypadków dziennie! W Indiach przy całym szumie medialnym, który robi ludziom wodę z mózgu, jest proporcjonalnie tylko 25% tego, co było niedawno w Polsce. Kuma pan coś czy nic, bo nie wiem czy przypominać tabliczkę mnożenia?
W Polsce w szczycie umierało 700-800 osób dziennie . Znowu 800x40=32000! 32 tys. osób musiałoby umierać dziennie w Indiach, żeby zrównali się z Polską. A sam pan pisze, że w szczycie umarło 3500 czyli w porównaniu z Polską proporcjonalnie 11% tego, co u nas!
Czy ktoś na świecie robił raban, że Polska umiera? Przecież było kilka razy gorzej niż w Indiach teraz!
Naucz pan się tabliczki mnożenia, dodawania i odejmowania. To może przestaniesz pan wypisywać androny powtarzając propagandowe wypociny mediów za pieniądze koncernów.
Przecież chodzi o kasę. Sam pan tak pisał, chyba pan nie zaprzeczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima