Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
22258
#Horus nieaktywny
28 kwietnia 2021r. o 20:18
''zaorane''

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Języczka niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 20:34
Ciemnopopielata Golteria, jest male kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka. Jest jeszcze takie coś jak efekt skali... Nie zapominaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 20:52
~Zgniłozielona Języczka napisał(a): Ciemnopopielata Golteria, jest male kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka. Jest jeszcze takie coś jak efekt skali... Nie zapominaj.


I czym się ten efekt skali objawia w tym przypadku? A skoro twoim zdaniem dane statystyczne to kłamstwo, to o których danych mówisz? Ponad 600 osób zmarłych dzisiaj w Polsce na covid + covid i współistniejace to kłamstwo? Ok. Mogę się z tym zgodzić, jak podasz źródło prawdziwych danych. I koniecznie powiedz o tym rodzinom zmarłych. Pewnie się ucieszą.

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że MW i jemu podobni tak lubią się na naukę powoływać, a jak się im zaczyna podawać to, co nauka lubi najbardziej czyli dane to zaczynają przywoływać propagandzistów z mediów. To chyba objaw covid :)
Covid jest, ale nie jest tak straszny jak go malują i podjęte decyzje o lockdownach, maseczkach i innych bzdetach były głupie. A decyzja o zamknięciu Podstawowej Opieki Zdrowotnej i oficjalne wprowadzenie przez Ministerstwo Zdrowia tele-leczenia a la Kaszpirowski powinno skutkować pociągnięciem do odpowiedzialności osób za to odpowiedzialnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 kwietnia 2021r. o 20:56
pięknie ich punktujesz...

aż miło czytać ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 kwietnia 2021r. o 21:13
~~Ciemnopopielata Golteria napisał(a):
~Zgniłozielona Języczka napisał(a): A decyzja o zamknięciu Podstawowej Opieki Zdrowotnej i oficjalne wprowadzenie przez Ministerstwo Zdrowia tele-leczenia a la Kaszpirowski powinno skutkować pociągnięciem do odpowiedzialności osób za to odpowiedzialnych.


Nie przesadzajmy. Pan minister zapowiedział, że po majówce służba zdrowia będzie odmrażana. Trochę mnie to zdziwiło, po wcześniej ten sam minister twierdził, że nic nie jest zamrożone. :D

Ja mu wierzę... i mu ufiem :D



Dopisane 28.04.2021r. o godz. 21:13:

kuźwa... znowu cytowanie mi nie wyszło.
zaraza jakaś :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 kwietnia 2021r. o 21:31
widzisz w tym jakiś problem?...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 21:35
A ten od prądu już tutaj nie zagląda ??
Ciekawe dlaczego :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 kwietnia 2021r. o 21:38
No tak, bo ja zawsze umiałem cytować, a to już chyba trzeci raz w krótkim czasie, jak mi nie wyszło
Pora się wyszczepić, może pomoże

ojoj... "wyszczepić" podkreślone na czerwono. Śłownik nie odnotowuje takiego wyrazu :D

a to nie było tematu w takim razie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza