Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
27 maja 2021r. o 15:59
Sam jesteś 'kato-depresja'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Tulipan niezalogowany
27 maja 2021r. o 17:09
Mądre słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~race niezalogowany
27 maja 2021r. o 19:54
~~Miętowy Maczek napisał(a): Ksiądz nie ma prawa decydować za Boga! Księża nie interesują się problemami swoich parafian. Obchodzi ich tylko to czy ktoś chodzi do kościoła i czy daje na tacę. Ludzie mają mnóstwo problemów, chorób, zaburzeń, które uniemożliwiają im praktykowanie, np. depresja, alkoholizm. To są choroby, z którymi większość osób sobie nie radzi.

Uwazam,ze to madre spostrzezenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecdziennikarstwo niezalogowany
28 maja 2021r. o 14:26
Ksiądz Janusz Wilk nie kryje rozżalenia ze sposobu, w jaki sytuacja została opisany przez redakcję Bolca i że przed publikacją nie porozmawiano z nim.

– Dzwonił do mnie redaktor Kazimierz. Zaczęliśmy rozmawiać o tym tekście, a ja powiedziałem, jak to wygląda z mojej strony. Wtedy zaczęło mu w głowie się układać i powiedział, że pojedzie do biura wykasować komentarze. To moim zdaniem jest nieuczciwe. Kiedyś robiłem szkolenia dziennikarskie dla młodzieży, uczyłem ich rzetelności. Nigdy nie spodziewałem się, że tak można pisać artykuł, żeby nie dotrzeć do źródła. To dla mnie smutne, bo można komuś zniszczyć życie. Na koniec pan Kazimierz powiedział mi, że przyjdzie do mnie jutro, jakiś wywiad zrobić. Odparłem mu, że to się robi przed publikacją. Czy teraz redaktor chce sam ze sobą polemizować? Jaki to ma sens?! – pyta retorycznie ks. Janusz Wilk.

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy Bolec nie przykłada się do informacji o zdarzeniach. 11 maja Bolec podał nieprawdziwą informację, ze w Bolesławcu przy ulicy Spokojnej padły strzały, choć w rzeczywistości jeden mężczyzna psiknął gazem drugiego. Mimo, że redakcja Bolca miała tego samego dnia pełną wiedzę na ten temat, to nie poprawiła informacji. Dopiero po naszej publikacji następnego dnia ją zmieniono.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Nagietek niezalogowany
28 maja 2021r. o 16:02
~~Celestynowy Cytryniec napisał(a): Czesi to szczęśliwi ludzie, Czechy bezkalifatowe.
i niby że szczęścia jest tam tyłu samobójców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Nagietek niezalogowany
28 maja 2021r. o 16:04
~~Celestynowy Cytryniec napisał(a): Czesi to szczęśliwi ludzie, Czechy bezkalifatowe.
i niby ze szczęścia jest tam tylu samobójców?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
29 maja 2021r. o 20:40
"Zdaniem hierarchy po powrocie do nauki stacjonarnej dzieci i młodzież zatęsknią za szkolną katechezą."

- ci to mają wizje, chyba po 'kadzidle'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~greg niezalogowany
30 maja 2021r. o 10:32
Boga nie ma, szatana też nie. Są tylko dobrzy i źli ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza