Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni zajmą się projektami uchwał w sprawie uchylenia strefy płatnego parkowania oraz zmian cen za parkowanie
~~stan niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 15:19
Jak kogoś stać na samochód to musi go też być stać na opłacanie parkowania w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Magnolia niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 21:37
~~stan napisał(a): Jak kogoś stać na samochód to musi go też być stać na opłacanie parkowania w mieście.

Stan błysnął "intelektem" ! Skąd się tacy biorą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Wielosił niezalogowany
1 lipca 2021r. o 7:51
~~Posiwiały Przetacznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowa Gipsówka napisał(a): Mieszkam 1 km od Bolesławca, pracuje w samym centrum miasta gdzie do tej pory parkowałam, płacę podatki od dochodu dla US w Bolesławcu i do tego jestem os. niepełnosprawną(miałam kartę parkingową do czasu wejścia nowych przepisów), ale nie należy mi się nic, muszę płacić 240 miesięcznie? dlaczego? Czasem w niektóre miejsca w samym mieście jest dalej, niż do mnie....pytam się dlaczego?


Chyba czegoś nie doczytałaś?


oj mylisz się, bo wszystko doczytałam i byłam w biurze SPP niestety liczy się miejsce zamieszkania, a dla os. musisz mieć kartę parkingową dla os. niepełnosprawnych, którą wg. nowych przepisów o ruchu drogowym mi się nie należy :( a mam problem z narządem ruchu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Kocanki niezalogowany
21 września 2021r. o 22:51
~~Kubu Podatek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brzoskwiniowa Żurawina napisał(a): Mieszkam na wsi poza Bolesławcem, pracuje w centrum miasta, bilet parkingowy dla takich osób kosztuje 240zł miesięcznie. Dla mieszkańców Bc 200 zł rocznie. Rozważam przemeldowania się do rodziny w Bc, bo 2500 rocznie za parkowanie to dla mnie za dużo a rowerem do pracy nie dojadę. Mam nadzieje, ze radni zmienią cenę biletu dla takich osób jak ja, które mają potwierdzenie, ze pracują w centrum miasta i musza tam codziennie dojeżdżać i parkować przez kilka godzin.

Uzasadnij dlaczego musisz zaparkować akurat w centrum pod pracą . Od Carrefoura dojdziesz do roboty w 10-15minut . A jak jesteś leniwy to cię autobus miejski za darmo podwiezie . Wystarczy wstawać 15minut wcześniej .
Wyobraź sobie że mnóstwo ludzi w Bolesławcu chodzi na piechotę do pracy bo szybciej jest w pracy niż autem dojedzie i zaparkuje np pod ceramiką na Kościuszki . Z ciebie taki wiejski leniuszek . Chłop chciałby spać a w polu żeby rosło . No nie da się .


No tak ...zaparkuję sobie pod marketem i będzie ok, tylko zapominasz że to też czyjś teren. lidl wprowadził bilety bo każdy dzban tak myślał. Porównujesz mieszkańców Miasta z mieszkańcami obszarów wiejskich ..że niby co mam sobie codziennie 20 km na pieszo zrobić i będzie szybciej niż ... to sobie zobacz rozkłady jazdy PKS i busów ...leniuszku a potem coś pisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza