Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE - nowy cykl Bolec.Info o kulinarnym Bolesławcu!
~~Zielononiebieska Kapusta niezalogowany
12 lipca 2021r. o 14:04
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ambro napisał(a): Dawajta, ciekawe kogo wychwalacie ;))))


Wychwalać albo punktować będzie osoba spoza redakcji Bolec.Info. Ma pełną dowolność w wyborze lokali, dań i w swoich spostrzeżeniach.

A kto za to płaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Gunera niezalogowany
12 lipca 2021r. o 14:11
~~Zielononiebieska Kapusta napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ambro napisał(a): Dawajta, ciekawe kogo wychwalacie ;))))


Wychwalać albo punktować będzie osoba spoza redakcji Bolec.Info. Ma pełną dowolność w wyborze lokali, dań i w swoich spostrzeżeniach.

A kto za to płaci ?

~~Zielononiebieska Kapusta napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ambro napisał(a): Dawajta, ciekawe kogo wychwalacie ;))))


Wychwalać albo punktować będzie osoba spoza redakcji Bolec.Info. Ma pełną dowolność w wyborze lokali, dań i w swoich spostrzeżeniach.

A kto za to płaci ?


Chyba logiczne, że Bolce? Ktoś miałby chodzić po mieście za frajer?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 lipca 2021r. o 14:16
~~Zielononiebieska Kapusta napisał(a): A kto za to płaci ?


Nie Ty.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesawianka niezalogowany
12 lipca 2021r. o 15:09
~~Zzieleniały Mieczyk napisał(a): Może trochę nie na temat,ale mnie do nerwicy doprowadzają wystawiane rachunki przez kelnerów na jeden paragon w przypadku gdy przychodzi się grupą .Każdy zamawia indywidualnie,a póżniej jeden paragon.Ostatnio byłam z koleżanką ,która złożyła swoje zamówienie a, ja za nią i kelnerka wystukała kwotę do zapłaty na jednym paragonie .na moją uwagę,że my rozliczamy się osobno stwierdziła, a to się panie między sobą rozliczycie...To mnie inrytuje.



Masz 100% racji. Czy ludzie są bliźniętami syjamskimi, nierozłącznymi? Przychodzi mkilka osób, więc powinno być kilka rachunków. To lenistwo i wygodnictwo kelnerek !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
12 lipca 2021r. o 16:34
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ambro napisał(a): Dawajta, ciekawe kogo wychwalacie ;))))


Wychwalać albo punktować będzie osoba spoza redakcji Bolec.Info. Ma pełną dowolność w wyborze lokali, dań i w swoich spostrzeżeniach.

Mam w to uwierzyć ??? hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klientka niezalogowany
12 lipca 2021r. o 18:32
ja proponuje stołówke ,,u Eweli,, przy ul.Chrobrego tam bardzo tanio i najecie sie do syta.Mozna na miejscu lub na wynos .pakowane na miejscu lub podac swoje naczynia.Posiłki przygotowywane przez fachowa kadre mistrzyn kucharskich.Miła obsługa .Jedzenie swojskie i przepyszne.Nie ma tanszej opcji w miescie.Tu obiad dwudaniowy z kompotem w abonamencie 13zł.Przyznacie mi racje tak samo jak wielu osobom krórym zaproponowałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bernard niezalogowany
12 lipca 2021r. o 18:40
~~klientka napisał(a): ja proponuje stołówke ,,u Eweli,, przy ul.Chrobrego tam bardzo tanio i najecie sie do syta.Mozna na miejscu lub na wynos .pakowane na miejscu lub podac swoje naczynia.Posiłki przygotowywane przez fachowa kadre mistrzyn kucharskich.Miła obsługa .Jedzenie swojskie i przepyszne.Nie ma tanszej opcji w miescie.Tu obiad dwudaniowy z kompotem w abonamencie 13zł.Przyznacie mi racje tak samo jak wielu osobom krórym zaproponowałam.


Jutro jestem anonimowo u Eweli! Napiszę, co zjadłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Heh niezalogowany
13 lipca 2021r. o 14:09
~~klientka napisał(a): ja proponuje stołówke ,,u Eweli,, przy ul.Chrobrego tam bardzo tanio i najecie sie do syta.Mozna na miejscu lub na wynos .pakowane na miejscu lub podac swoje naczynia.Posiłki przygotowywane przez fachowa kadre mistrzyn kucharskich.Miła obsługa .Jedzenie swojskie i przepyszne.Nie ma tanszej opcji w miescie.Tu obiad dwudaniowy z kompotem w abonamencie 13zł.Przyznacie mi racje tak samo jak wielu osobom krórym zaproponowałam.

Alez zalecało samoreklamą!!! No
Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie