Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: Stara Księgarnia - czy rzeczywiście warto?
~~Wierzbolistny Fikus niezalogowany
15 lipca 2021r. o 9:04
~~Klientka napisał(a): Polecam jadłodajnie " u Eweli" przy ul Chrobrego w Bolesławcu. Jedzenie bardzo smaczne. Porcje duże. Meni bardzo urozmaicone.


Do tego można dodać niezwykle istotny "szczegół" - bardzo sympatyczne Panie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Dziewięćsił niezalogowany
15 lipca 2021r. o 15:26
~~Klientka napisał(a): Polecam jadłodajnie " u Eweli" przy ul Chrobrego w Bolesławcu. Obiady serwowane na miejscu przez wybitne mistrzynie kucharskie. Jedzenie bardzo smaczne " zaspokoi podniebienie każdego. Porcje duże. Cały obiad w abonamencie zupa drugie danie i kompot to tylko... 13zł.Mozna wykupić też jednorazowy obiad. Zjeść można na miejscu i pobrać na wynos pakowane chermetycznie lub można mieć swoje naczynia. Obsługa i czystość na wysokim poziomie. Polecam a przyznacie mi rację. Meni bardzo urozmaicone. Zapraszam - stała klientka

A można tam przyjść ot tak"z ulicy"? Kiedyś spróbowałem i dowiedziałem się że tylko obiady abonamentowe, nie mogę ot tak sobie wejść i kupić.
Jest gdzieś menu w internecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierzbolistny Fikus niezalogowany
15 lipca 2021r. o 16:21
~~Pszeniczny Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Klientka napisał(a): Polecam jadłodajnie " u Eweli" przy ul Chrobrego w Bolesławcu. Obiady serwowane na miejscu przez wybitne mistrzynie kucharskie. Jedzenie bardzo smaczne " zaspokoi podniebienie każdego. Porcje duże. Cały obiad w abonamencie zupa drugie danie i kompot to tylko... 13zł.Mozna wykupić też jednorazowy obiad. Zjeść można na miejscu i pobrać na wynos pakowane chermetycznie lub można mieć swoje naczynia. Obsługa i czystość na wysokim poziomie. Polecam a przyznacie mi rację. Meni bardzo urozmaicone. Zapraszam - stała klientka

A można tam przyjść ot tak"z ulicy"? Kiedyś spróbowałem i dowiedziałem się że tylko obiady abonamentowe, nie mogę ot tak sobie wejść i kupić.
Jest gdzieś menu w internecie?

Kiedyś tak było, teraz można przyjść ot tak z "ulicy" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Artur Waran niezalogowany
16 lipca 2021r. o 16:41
NIE WARTO ANI CIU CIU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yaga niezalogowany
16 lipca 2021r. o 16:57
Ludzie w stołówkach gotuje się inaczej i hurtowo i myślę że smaczniej i taniej a takich lokalach drogo , coś tam niby jest a najwięcej surówki ..To zaczyna być chore , chamburger 12 zł frytki 8 zł a frytek tyle co kot napłakał . Nie mówię tu o Księgarni akurat ale parę metrów dalej macie obiad za 15 zł do 30 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Jeżyna niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:36
~~Yaga napisał(a): Ludzie w stołówkach gotuje się inaczej i hurtowo i myślę że smaczniej i taniej a takich lokalach drogo , coś tam niby jest a najwięcej surówki ..To zaczyna być chore , chamburger 12 zł frytki 8 zł a frytek tyle co kot napłakał . Nie mówię tu o Księgarni akurat ale parę metrów dalej macie obiad za 15 zł do 30 .


Chamburger (XD) za 12 zł z mięsem które nie widziało mięsa, polecasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Macierzanka niezalogowany
16 lipca 2021r. o 23:14
~~Yaga napisał(a): Ludzie w stołówkach gotuje się inaczej i hurtowo i myślę że smaczniej i taniej a takich lokalach drogo , coś tam niby jest a najwięcej surówki ..To zaczyna być chore , chamburger 12 zł frytki 8 zł a frytek tyle co kot napłakał . Nie mówię tu o Księgarni akurat ale parę metrów dalej macie obiad za 15 zł do 30 .

Zasadź se zimników i sam zrób. Bo zanim znów odezwiesz swoją niewiedzę to pomyśl że cena zakupu frytek czy innych surowców to jedna z wielu składowych ceny ostatecznej. Ale typowe polaczki potrafią tylko hejtować. A żyjcie w domach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Bukszpan niezalogowany
17 lipca 2021r. o 11:56
Czekam na dalsze recenzje, bo nadal nie wiem, gdzie w Bolesławcu można dobrze zjeść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo