Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedno nowe zakażenie koronawirusem w powiecie, 34 w województwie dolnośląskim
~~Słomkowa Aralia niezalogowany
16 września 2021r. o 21:20
Po raz pierwszy w historii medycyny winę za nieskuteczność preparatów medycznych ponoszą osoby, które ich nie przyjęły. Obłęd !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
16 września 2021r. o 21:31
~~Słomkowa Aralia napisał(a): Po raz pierwszy w historii medycyny winę za nieskuteczność preparatów medycznych ponoszą osoby, które ich nie przyjęły. Obłęd !



;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Aralia niezalogowany
17 września 2021r. o 1:21
M21W2 napisał(a): Panie PRL , podaję dane na dzień dzisiejszy .
Dziś w Polsce odnotowano 722 nowe zakażenia koronawirusem. Najwięcej z województw: lubelskiego (120), mazowieckiego (93), dolnośląskiego (64). Zmarło 10 pacjentów z COVID-19.


722 miało więcej niż 2 promile korona wirusa z tego 320 prowadziło pojazdy samochodowe ,zostało im zatrzymane prawa jazdy i będą odpowiadać karnie .402 było pieszymi i zostali odwiezieni na kwarantannę do izby ozdrowień .Zmarło na Covid , 10 z tego 6 w wypadkach samochodowych, 3 się utopiło , 1 zatruł się grzybami i 1 spadł z drabiny. Czwarta fala zbiera już swoje żniwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
17 września 2021r. o 7:54
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 września 2021r. o 8:00
~~Lucek poeta napisał(a): Lucek chciałby pisać wiersze
Trochę gorsze, trochę lepsze
Lecz jak trudno składać słowa
Gdy covida pełna głowa

A do tego ciągle dane
Strasznie przez rząd pomieszane
Czy przypadkiem czy specjalnie
Musisz grzebać w tym jak w łajnie

A do tego te procenty
Przy nich Lucek jak zaklęty
Milczy, liczy, postękuje
Nic mu tutaj nie pasuje

PRL się pyta ciągle
O te dane i procenty
Głowa boli.....
O przeklęty!

Teraz grypa atakuje
I do tego wciąż te szuje
Płaskoziemcy ci paskudni
Pisz, piszą - już są nudni

Ja bohater covidowy
Nie boję się dać głowy
Za preparat, za Horbana
qwaxowi daję bana

Ja wciąż o nałukę walczę
Stąd też w postach moich warczę
Na tych ciągle anty-
Walczę z nimi, nie na żarty

Wyznawca ja wyszczepienia
Nie żałuję swego ramienia
Czy to covid czy to grypa
Nie będę jak głupia pipa

Dam się kłuć po wiele razy
Będą pobierać wymazy
Dla nałuki wszystko zniosę
Aż mnie na pole poniosą







Szach Drogi Lucjanie , skoro wiersze i fraszki o Tobie piszą :D . Ja stary foliarz i wyznawca teorii spiskowych przypomnę Smolenia odnośnie statystyk i procentów " nie oglądaj telewizji , bo będziesz miał w głowie glizdy " , a prawda jak zwykle na manowcach . I tylko Fauci z Gestem wiedzą co dla ludzkości dobre .

Miłego Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
18 września 2021r. o 7:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niebiaska krowa niezalogowany
18 września 2021r. o 8:00
Mam ochotę przekląć! ale nie mam siły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Gazania niezalogowany
19 września 2021r. o 18:53
Zbyniu z Gdańskiej jest zakażony ,a chodzi po ulicach i ma wszystko w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza