Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich będzie zarabiał ponad 20000 złotych brutto miesięcznie
~~lele niezalogowany
25 listopada 2021r. o 12:26
Co tam 20 tyś. inflacja przecież jest bardzo duża, gmina z dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę kupę kasy dostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Zawciąg niezalogowany
25 listopada 2021r. o 16:27
Więc na święta do burmistrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
25 listopada 2021r. o 17:20
Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Niezapominajka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 18:12
~~dziadostwo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Firletka napisał(a): Veto ma większość w radzie.... ich ludzie rządzą




Czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem radni którzy weszli dzięki Weto sprzedali się jak polityczne prostytutki Relichowi ,jednemu obiecał świetlicę drugiemu coś dla straży następnemu kawałek drogi innemu lampy i chodniki ,i tak się rozpracowuje ludzi bez zasad i honoru prawda Izydorczyk bo pan by nie przeszło mi przez gardło .

Jedna osoba non stop zabierająca głos nic nie zdziała. Jeżeli razem nic nie robią to tego są skutki. Wszyscy są mądrzy na forum jeżeli mogą pisać anonimowo. Taka jest prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Gunera niezalogowany
25 listopada 2021r. o 19:11
~~Szmaragdowozielona Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dziadostwo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Firletka napisał(a): Veto ma większość w radzie.... ich ludzie rządzą




Czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem radni którzy weszli dzięki Weto sprzedali się jak polityczne prostytutki Relichowi ,jednemu obiecał świetlicę drugiemu coś dla straży następnemu kawałek drogi innemu lampy i chodniki ,i tak się rozpracowuje ludzi bez zasad i honoru prawda Izydorczyk bo pan by nie przeszło mi przez gardło .
Jedna osoba non stop zabierająca głos nic nie zdziała. Jeżeli razem nic nie robią to tego są skutki. Wszyscy są mądrzy na forum jeżeli mogą pisać anonimowo. Taka jest prawda.

Oni się sprzedali. Ciekawe jak będą skomleć przed następnymi wyborami. Mam nadzieję, że będzie im to zapamiętane. Ludzie bez zasad, zapomnieli co mówili jak chcieli do koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Mariana niezalogowany
25 listopada 2021r. o 20:09
~~Marian napisał(a): Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .

Marian a co zrobił ten radny który niby wygrał jednym głosem w Nowej Wsi nawet nie ma porządku na własnym podwórku walące się szopy to jego wizytówka ,ale jak sobie popił to klękał na kolana i krzyczał ,,Robert całą Nową Wieś rzucę ci do stóp .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kls niezalogowany
26 listopada 2021r. o 8:37
~~Do Mariana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marian napisał(a): Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .

Marian a co zrobił ten radny który niby wygrał jednym głosem w Nowej Wsi nawet nie ma porządku na własnym podwórku walące się szopy to jego wizytówka ,ale jak sobie popił to klękał na kolana i krzyczał ,,Robert całą Nową Wieś rzucę ci do stóp .

O Boże!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
26 listopada 2021r. o 13:41
~~Do Mariana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marian napisał(a): Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .

Marian a co zrobił ten radny który niby wygrał jednym głosem w Nowej Wsi nawet nie ma porządku na własnym podwórku walące się szopy to jego wizytówka ,ale jak sobie popił to klękał na kolana i krzyczał ,,Robert całą Nową Wieś rzucę ci do stóp .

No toś teraz pojechał:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.