Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich będzie zarabiał ponad 20000 złotych brutto miesięcznie
~~Jasnobrązowy Złotlin niezalogowany
26 listopada 2021r. o 15:23
Uważajcie bo jak coś na pewnego kogoś napiszecie,może się to skończyć atakiem kupczykerskim

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Złotlin niezalogowany
26 listopada 2021r. o 15:25
Premier może a ja nie? Nie kupczerskim tylko s r a k e r s k i m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tvn niezalogowany
26 listopada 2021r. o 16:10
~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Do Mariana napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marian napisał(a): Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .

Marian a co zrobił ten radny który niby wygrał jednym głosem w Nowej Wsi nawet nie ma porządku na własnym podwórku walące się szopy to jego wizytówka ,ale jak sobie popił to klękał na kolana i krzyczał ,,Robert całą Nową Wieś rzucę ci do stóp .

No toś teraz pojechał:)

TO SĄ FAKTY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Lewizja niezalogowany
26 listopada 2021r. o 16:24
~~tvn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Do Mariana napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marian napisał(a): Mi to wszystko lotto kto ile zarabia Zawsze liczę na siebie . Te co rządzą nic mi nie dali . Ale dobrze że rządzi ten sam bo tamta co przegrała to dopiero by było zle . Pamiętam osobę co startowała na radną . Latała po Nowej wsi i po Bieńcu opowiadała takie bzdury o weto że wiedziałam nic z tego nie będzie . Przegrała ale ustawiła sobie zebranie w swojej wsi na sołtysa wygrała . Teraz widać do czego doprowadziła swoją wieś . Nie mam nic wszystko zniszczyła . Mieszkańcy mówią że to najgorszy sołtys w Historii Kierżno . Nie wystarczy mielić jęzorem . Liczą się czyny .

Marian a co zrobił ten radny który niby wygrał jednym głosem w Nowej Wsi nawet nie ma porządku na własnym podwórku walące się szopy to jego wizytówka ,ale jak sobie popił to klękał na kolana i krzyczał ,,Robert całą Nową Wieś rzucę ci do stóp .

No toś teraz pojechał:)
TO SĄ FAKTY .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Jabłoń niezalogowany
28 listopada 2021r. o 11:13
Durnie, a jak ci w dziobie łysa pało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~goł goł niezalogowany
31 marca 2022r. o 19:48
Relich wydymał tumanów z opozycji i ma większość w radzie ,najpierw wprowadził Kapustę a teraz przekonał wraz z sołtyską z Czernej Milera i zrobiło się z 6-9 teraz 8-7 ,następnym ruchem Relicha będzie odwołanie z przewodniczącego rady Izydorczyka i na jego miejsce ponowne powołanie Szelechowiczowej która przebiera nogami od 3,5 roku .drugim ruchem będzie wymiana przewodniczących komisji na swojaków a patałachy pójdą w niebyt,jakimi dupkami trzeba być żeby się tak dać wydymać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Azalia niezalogowany
31 marca 2022r. o 20:42
Prawie 4 lata mu to zajęło. Skuteczność godna podziwu. Mi by to zajęło max pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyb niezalogowany
31 marca 2022r. o 21:37
~~Zielonożółta Azalia napisał(a): Prawie 4 lata mu to zajęło. Skuteczność godna podziwu. Mi by to zajęło max pół roku.

Ale budżet na rok wyborczy zrobi pod siebie i znowu ludzi wychuja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.