Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
34 nowe zakażenia w powiecie
13926
qwax_
30 listopada 2021r. o 16:24
M21W2 napisał(a): ~~Srebrna Jukka , nie trafiłeś z komentarzem , nie chorowałem na grypę , nikt mnie ani ja nikogo nie zaraziłem , jutro idę zaszczepić sią na grypę .

Ta Julka to ja.
A słyszałeś o grypie bezobjawowej? Tak, pogódź się z tym - możliwe, że masz kilka niewinnych żyć na sumieniu.
A na starość opamiętanie i "jutro idę się zaszczepić na grypę"??
Teraz? O grube lata za późno!! Co powiesz teraz rodzinom pomordowanych swoim zaniedbaniem??


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2021r. o 16:59
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Srebrna Jukka , nie trafiłeś z komentarzem , nie chorowałem na grypę , nikt mnie ani ja nikogo nie zaraziłem , jutro idę zaszczepić sią na grypę .

Ta Julka to ja.
A słyszałeś o grypie bezobjawowej? Tak, pogódź się z tym - możliwe, że masz kilka niewinnych żyć na sumieniu.
A na starość opamiętanie i "jutro idę się zaszczepić na grypę"??
Teraz? O grube lata za późno!! Co powiesz teraz rodzinom pomordowanych swoim zaniedbaniem??




Ubolewam nad tym , zawaliłem , żadnym pocieszeniem dla mnie nie jest że Ty masz kilkanaście jak nie kilkadziesiąt na sumieniu .
Lepiej późno niż wcale , przemyśl to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 listopada 2021r. o 17:35
Dzięki foliarzom opamiętał się i zaczął nosić maseczkę w miejscach publicznych, teraz opamiętał się i na grypę się zaszczepi… jeszcze stanie Pan na nogi i będą z Pana ludzie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2021r. o 19:11
Panie PRL - wszystko zawdzięczam foliarzom , to dzięki nim nie tylko noszę maseczkę w pomieszczeniach zamkniętych , to foliarze ułatwili mi podjęcie decyzji w sprawie zaszczepienia .

Dziękuję na Pana ręce wszystkim foliarzom za to co dla mnie robią i codziennie podtrzymują mnie na duchu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Lędźwian niezalogowany
30 listopada 2021r. o 19:22
pomyśleć że niektórzy tyle lat żyli w nieświadomości

czego się można tutaj dowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 listopada 2021r. o 19:31
M21W2 napisał(a): Dziękuję na Pana ręce wszystkim foliarzom za to co dla mnie robią i codziennie podtrzymują mnie na duchu .


Nie ma za co Panie Lucku ;)

PS o kalesonach w zimie przypominać chyba nie musimy? ;)

a tak z innej beczki.
Dzisiaj oglądałem rozmowę z jakimś tam prezesem od pfizera. Stwierdził, że szczepionki na delte działają tak se, bo są to szczepionki opracowane na alfę. No i niby wsio się zgadza. Po czym dodał, że mają opracowane specjalnie na deltę ale ich nie wprowadzają, bo zapas na alfę w sumie działa, więc nie ma sensu otwierać nowej linii.

Ja tam się nie znam, ale brzmi jak gość, który przyznał, że woli pozbyć się zapasów magazynowych, niż wprowadzać świeży, lepszy produkt.

I tak to koncerny walczą z pandemią :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 listopada 2021r. o 19:39
Na ile lat pozbawienia wolności sąd powinien skazywać osoby, które próbują oszukać rodziców chorych nieuleczalnie dzieci proponując zakup za ogromne pieniądze procedury quasimedycznej, która może zabić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 listopada 2021r. o 19:41
dlaczego maleje liczba zakażeń a wzrasta liczba zgonów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza