Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dom na Leśnej

~~Ciemnofioletowa Dynia 18 stycznia 2022r. o 20:37
~~Migdałowy Narcyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~katoliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biskupia Szarotka napisał(a): Dobrze zrobił. Ćpunów złodziei i inne robactwo trzeba eliminować na miejscu. Skoro sądy mamy takie jakie mamy to sprawy trzeba załatwiać inaczej. Jakby nie miał nic na sumieniu to by nie uciekał.


Oby ci cowid jak najszybciej uśmiercił osobę ,którą kochasz ponad wszystko ,Będę się modliła do Boga ,aby stało się to natychmiast.
modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Dobrze , że Bóg nie słucha tak złych ludzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka 18 stycznia 2022r. o 22:16
Za stan miasta odpowiada prezydent Bolesławca. Może napisz do urzędu, aby usunął zagrożenie utraty zdrowia i życia na Leśnej. On ma władzę a my jego wybraliśmy ufając, że będzie mieszkańcom pomagał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.