Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
~~Trawiasta Śnieguliczka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 19:17
Dalej wierzycie ze szczepionki, lockdowny i inne obostrzenia są dla naszego zdrowia???? Naprawdę????? Przez to ludzie są pałowani, gazowani i nie wpuszczani do kin i barów ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 19:25
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, skup się!
Po pierwsze - porównywanie globalnej rocznej liczby w latach 2020-2021 powinno być skorygowane o naturalny wzrost liczby zgonów wynikający z wyżu demograficznego. Najpierw powinno się wyznacza ile osób powinno statystycznie umrzeć w 2020 i 2021 w sytuacji, gdyby covid nie było. Ma te dane ZUS (liczą do emerytur) i GUS. Dopiero wzrost ponad tą liczbę można uznawać za wzrost ponadnormatywny. Żaden z tak zwanych ekspertów tego nie robi pokazując w ten sposób niemiarodajne i nierzetelne dane. Po przeliczeniu nie było 100 tys. zgonów nadmiarowych, a może 30-40 tyś.
Po drugie - tłumaczył ci już, że ja przechodziłem covid, jako folarz nie neguję jego istnienia, a neguję sposób organizacji służby zdrowia. Fale zakażeń wirusowych przychodzą tak, jak zwykle przychodziły. Jak była ciężka grypa to przychodnie były pełne chorych. I leczono ich na grypę. Teraz wybrano nieleczenie - pisałem o tym już nie raz. Tak nieloeczono moich bliskich i znajomych. Masz pozytywny wynik testu, nie badają ciebie, ale zamykają na kwarantannie i mówią ' "Jak będzie źle to dzwoń po pogotowie". I ludzie czekają aż będzie źle, zgłaszają się za późno i umierają. Czy ty potrafisz mając temperaturę i jakieś covidowe objawy zdiagnozować, że zaczyna się zapalenie płuc albo inne powikłania? Nikt nie potrafi, a Simon z Horbanem i Niedzielskim każą ludziom dokonywać samodiagnozy, nie dają im żadnych leków, a potem ogłaszają, że jest nadmiarowa śmiertelność. Czy ty naprawdę nie widzisz, że oni są odpowiedzialni za to, co się dzieje ze zgonami. Podawałem ci dane, że szpitale w Polsce, ponoć zajęte totalnie, miały w roku 2020 o 30% mniej hospitalizowanych niż w 2019. To coś się stało z tym miejscami?
Po trzecie - Lucuś, EMA i Pfizer już stwierdzili, że nie warto dawać trzeciej szprycy. A u nas koniecznie chcą wyczepić wszystkich, chociaż omikron ma te czepienia gdzieś i robi swoje. Poza tym jest mało szkodliwy.
Po czwarte - pisałem ci już nie raz, że ciągłe czepienie to ciągłe obciążenie systemu immunologicznego organizmu, bo masz stan zapalny w organizmie. Przyznała to też EMA, mówiąc, że osłabi to system immunologiczny organizmu. WHO też już stwierdza, że przecież nie będzie się czepić całej populacji globu co kilka miesięcy. To jakiej cholery u nas cały czas gardłuja o czepieniach bez końca.

Po piąte - Lucuś, myśl chociaż trochę. Napisz czego nie rozumiesz z wymierania wyżu demograficznego i czego nie rozumiesz z powyższych punktów.

Tej fan

Trafione w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 19:53
M21W2 napisał(a): ~~Fan Lucka napisał(a)Pani nie zmienia linku , pokażę Pani kto pierwszy
w chamski sposób atakuje .
Od dawna Horusowi napisałem , na chamstwo odpowiadam chamstwem , nie należę do tych co nadstawiają drugi
policzek .
Rozumiem Panią , bliżej Pani do przeciwników szczepień , stąd całkowity brak obiektywizmu .
Dobranoc .


nie wybielaj się tu lucuś bo uważny obserwator wie jakim jesteś oszustem i kłamcą ...
a kto tu zaczął dzień w swoim prostackim stylu?
a to ?

14240
M21W2 6 godz. 47 min. temu
Horusy ( hejterzy ) w akcji , prawda boli czy zagłuszacie własne sumienie , pośrednio jesteście odpowiedzialni
za rozwój pandemii .

ktoś ci się włamał na konto kmiocie? ;D

to ty ... zacząłeś ze mną wojować i obrażać kiedy obnażyłem twoje oszustwa kiedy teksty z solidarnościowych propagandówek zacząłeś pisać bez użycia znacznika że cytujesz ...
zrobiłeś to oszuście dwukrotnie nawet nie starając się sprawy prostować ...

to ty zacząłeś tu pisać do mnie ''inbecylu '' (sic!) :D
komu zechce się wrócić do tematu o ''solidaruchach'' lub tematu jaki to lucuś założył później o swoim ''fałszywym koledze'' sam się przekona jaką chamską kreaturą jest ten lucuś ''opozycjonista''...
lucuś ''znawca wirusologii '' ;D
lucuś który nikogo wcześniej nie obraził a wszyscy to jego obrażają ...;D

jesteś i pozostaniesz dla mnie kmiotem i oszustem bez względu na to w jaki sposób będziesz się tu teraz wybielał ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ekspert mówi niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 20:26
Co mówi ekspert z ulubionej strony naszego Lucka czyli abc zdrowia:
"- Objawy COVID-19 są po raz pierwszy tej zimy częstsze niż przeziębienia i grypy i są od nich nie do odróżnienia - wyjaśniał w rozmowie z "The Conversation" prof. Tim Spector, epidemiolog, koordynator aplikacji ZOE Covid Symptom Study."

To straszne - omikorn to grypa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W3 niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 21:14
Zaszczepiłeś się życiu wszystkimi szczepionkami jakie były , wyszczepiłeś się dwoma dawkami śmiercionki , nic z tego , jesteś antyszczepionkowcem , foliarzem i płaskoziemcem bo nie wyszczepiłeś ostatnią dawką śmiercionki .Jak wprowadzą czwartą to ty też zostaniesz foliarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Reporter antycovidowy niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 21:27
Australia planuje wyszczepienie na Covid 29 milionów zwierząt , ludzie już zaigłowani to z rozpędu trzeba dalej igłować , nawet jeże .:)
A Polska jak zwykle w tyle ,wyszczepiono tylko barany ,zostały wilki i tu Niedzielsko -Horbany będą mieli problem

https://insiderpaper.com/australia-may-soon-vaccinate-29-million-pets-against-covid-report/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 22:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, przerażasz mnie! Dziecko drogie, jak był wyż urodzeń to potem będzie wyż zgonów. Takich oczywistości nie rozumiesz? Czego ty nie pojmujesz Lucusiu? Ludzie najpierw się rodzą, a potem umierają. Statystycznie facet żyje 72,6 lat. Statystycznie, bo jeden umiera jak ma 100, drugi jak 18, a trzeci jak ma 56. Średnio w skali kraju wychodzi 72,6.
No i jak się dużo urodziło, to potem po statystyczny czasie życia dużo będzie umierać. Gdybyś miał więcej niż trzy klasy, to wziąłbyś plik excela z GUS i sam mógł sprawdzić. A odpaliłeś animację ze strony GUS czy nie potrafisz? Tam pięknie widać, jak będzie przebiegało wymieranie powojennego wyżu.
A może się wystraszyłeś i nie chcesz słyszeć o tym, że niewiele ci zostało?


Twój fan

PS

Czy ktoś inny ma jeszcze problem ze zrozumieniem czy tylko sam Lucuś nie daje rady?



Ty mnie też przerażasz , powtarzasz bezrefleksyjnie wyuczone na pamięć frazesy , zadałem pytanie , dlaczego wzrost zgonów występuje w szczycie kolejnych fal zakażeń , spadają zakażenia , spada liczba zgonów .
Nie chcesz tego widzieć czy tylko udajesz że nie widzisz , walisz na jedno kopyto , Lucuś to , Lucuś tamto . Lucuś taki .
Dopisane 20.01.2022r. o godz. 18:43:~~Brudnozielona Rzeżucha , jednak dyskusja z Panią miała sens , niech Pani nie zmienia linku , pokażę Pani kto pierwszy
w chamski sposób atakuje .
Od dawna Horusowi napisałem , na chamstwo odpowiadam chamstwem , nie należę do tych co nadstawiają drugi
policzek .
Rozumiem Panią , bliżej Pani do przeciwników szczepień , stąd całkowity brak obiektywizmu .
Dobranoc .

Szanowny Panie ja nie jestem przeciwniczka szczepień mój maluszek też szczepiony na wszystkie świństwa tak brzydko nazwę te chorobska ma 3 latka i jak bym miała podjąć decyzję o szczepieniu tym czy raczej ta szczepionka nie zgodziła bym się a jak już Pan chce bardzo wiedzieć nie szczepiona jestem ze względu zdrowotnych choć nawet jak bym mogła nie zaszczepiła bym się czymś wymyślonym nie dopracowanym testowanym na ludziach co pół roku nowa dawka .Przeszłam jak pisałam wcześniej to świństwo wszyscy przeszliśmy nawet mój maluszek gorączkę miał niechcialo jeść ,marudny ,mazepa ale daliśmy radę dziękuję Bógu za to i jest ok przestrzegam zasad odpoczatku przestrzegałam chodź nie jestem przeciwna że zakazy nakazy są po to żeby je łamać hihi (żart oczywiście)lecz wnioskuję już od dawna że Pan zabardzo wkręcony jest nie ma Pan dystansu do tego potępia Pan ludzi odmiennego zdania niż Pana sądzę że trzeba spojrzeć trochę z punktu naszego widzenia pomyśleć ,a co do Pana Horusa odnoszę wrażenie że wy macie konflikt osobisty i Pan nie mając linii obrony wyciąga te brudy na forum i atakuje Pana Horusa nie wiem czy jest Pan młodym człowiekiem czy starszym chodź z formy wypowiedzi obstawiam to drugie .Dla mnie Pan Horus spoko gościu jak mogę pozwolić sobie tak nazwać logicznie myśli ,nawet zabawnie podchodzi do sprawy z dystansem.Prosze zluzować i uwierzyć że szczepienie nic nie da sytuacja pogorszyła się właśnie po szczepieniach .No ale każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 22:52
~~Karminowoczerwony Wawrzynek napisał(a): ~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, skup się!
Po pierwsze - porównywanie globalnej rocznej liczby w latach 2020-2021 powinno być skorygowane o naturalny wzrost liczby zgonów wynikający z wyżu demograficznego. Najpierw powinno się wyznacza ile osób powinno statystycznie umrzeć w 2020 i 2021 w sytuacji, gdyby covid nie było. Ma te dane ZUS (liczą do emerytur) i GUS. Dopiero wzrost ponad tą liczbę można uznawać za wzrost ponadnormatywny. Żaden z tak zwanych ekspertów tego nie robi pokazując w ten sposób niemiarodajne i nierzetelne dane. Po przeliczeniu nie było 100 tys. zgonów nadmiarowych, a może 30-40 tyś.
Po drugie - tłumaczył ci już, że ja przechodziłem covid, jako folarz nie neguję jego istnienia, a neguję sposób organizacji służby zdrowia. Fale zakażeń wirusowych przychodzą tak, jak zwykle przychodziły. Jak była ciężka grypa to przychodnie były pełne chorych. I leczono ich na grypę. Teraz wybrano nieleczenie - pisałem o tym już nie raz. Tak nieloeczono moich bliskich i znajomych. Masz pozytywny wynik testu, nie badają ciebie, ale zamykają na kwarantannie i mówią ' "Jak będzie źle to dzwoń po pogotowie". I ludzie czekają aż będzie źle, zgłaszają się za późno i umierają. Czy ty potrafisz mając temperaturę i jakieś covidowe objawy zdiagnozować, że zaczyna się zapalenie płuc albo inne powikłania? Nikt nie potrafi, a Simon z Horbanem i Niedzielskim każą ludziom dokonywać samodiagnozy, nie dają im żadnych leków, a potem ogłaszają, że jest nadmiarowa śmiertelność. Czy ty naprawdę nie widzisz, że oni są odpowiedzialni za to, co się dzieje ze zgonami. Podawałem ci dane, że szpitale w Polsce, ponoć zajęte totalnie, miały w roku 2020 o 30% mniej hospitalizowanych niż w 2019. To coś się stało z tym miejscami?
Po trzecie - Lucuś, EMA i Pfizer już stwierdzili, że nie warto dawać trzeciej szprycy. A u nas koniecznie chcą wyczepić wszystkich, chociaż omikron ma te czepienia gdzieś i robi swoje. Poza tym jest mało szkodliwy.
Po czwarte - pisałem ci już nie raz, że ciągłe czepienie to ciągłe obciążenie systemu immunologicznego organizmu, bo masz stan zapalny w organizmie. Przyznała to też EMA, mówiąc, że osłabi to system immunologiczny organizmu. WHO też już stwierdza, że przecież nie będzie się czepić całej populacji globu co kilka miesięcy. To jakiej cholery u nas cały czas gardłuja o czepieniach bez końca.

Po piąte - Lucuś, myśl chociaż trochę. Napisz czego nie rozumiesz z wymierania wyżu demograficznego i czego nie rozumiesz z powyższych punktów.

Tej fan

Trafione w punkt
Dokładnie co pół roku kolejne dawki jak żyje nie słyszała żeby tak szcepili na cokolwiek na grypę jak szczepią to jesienią ale co roku a nie od października do maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.