Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dworzec PKP w Bolesławcu odzyskał historyczne piękno - WIDEO i FOTOREPORTAŻ
~~antonio m- ten z pis- du niezalogowany
6 maja 2022r. o 19:49
... no to q.-wa wreszcie pogoda w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
6 maja 2022r. o 20:13
Cieszę się, że mieszkam Bolesławcu. Można narzekać i mieć różne chciejstwa, bo nie wszystko jest do końca tak jak byśmy chcieli. Ponad pól wieku temu przyjechałem do tego grodu z tzw. nakazu pracy. W tym czasie miasto miało lepszych i gorszych gospodarzy, ale zawsze szło do przodu. Dzisiaj jest jednym z najładniejszych miast na Dolnym Śląsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
6 maja 2022r. o 20:18
Ja znow swoje a kibel tez piekny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ehh niezalogowany
6 maja 2022r. o 20:41
Więcej ławek dla meneli, żeby dalej śmierdziało alkoholem i szczytami z rana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Enkiant niezalogowany
6 maja 2022r. o 20:44
Super nareszcie!!!pytanie jak długo będzie tam taki porządek jak dzisiaj życzyłbym sobie i wszystkim użytkownikom oraz podróżnym takiego wyglądu zawsze Bodek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Rzeżucha niezalogowany
6 maja 2022r. o 21:01
Jest monitoring i firma ochroniarska. Jeśli będą tam patrolować i zwijać żuli to nie będą tam koczować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
6 maja 2022r. o 21:34
~~stara doradczyni napisał(a): Co za qtwy ,szkoda im było 50 tyś. na zaproszenie z Legnicy biskupa .
Jaki wstyd dla miasta, ino patrzeć jak jakiś pociąg się wykolei.[/c
Droga Pani w podziemiach dworca widziałam kaplicę byłam na otwarciu można czas spędzić z Bogiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Kokorycz niezalogowany
6 maja 2022r. o 21:37
~~stara doradczyni napisał(a): Co za qtwy ,szkoda im było 50 tyś. na zaproszenie z Legnicy biskupa .
Jaki wstyd dla miasta, ino patrzeć jak jakiś pociąg się wykolei.

Idź na tysiąclecia przyjmują takich jak ty z otwartymi rękami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego