Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palikot pozdrawia Bolesławiec!
~~Polak patriota ale nie idiota niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 10:55
Czekasz na Lucjana? I zaczniesz znowu pluć na niego? Brakuje ci tematu to pisz o swojej ukochanej Ukrainie. Bo coś mi się wydaje że upada. Już się zaczyna pisać że wszystkiego im brakuje więc może zorganizuj jakąś zbiórkę narodową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 czerwca 2022r. o 11:43
Trzeba przestać reagować na troli. Choć w sumie szkoda ;(
Jeden wszędzie mnie widzi, drugi uroił sobie jakieś dyskusje sobie tylko wiadome :D

Noo… to sobie dyskutujcie.
I dajcie znać jak to biuro na dolnych się rozkręca… może się zapiszę ;))


Dopisane 27.06.2022r. o godz. 11:43:

~~Polak patriota ale nie dziwny czlowiek napisał(a): Czekasz na Lucjana? I zaczniesz znowu pluć na niego? Brakuje ci tematu to pisz o swojej ukochanej Ukrainie. Bo coś mi się wydaje że upada. Już się zaczyna pisać że wszystkiego im brakuje więc może zorganizuj jakąś zbiórkę narodową.


Ja na niego nie czekam… ja z nim browara pije ;)

Zastosowana autokorekta


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Wierzba niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 12:05
Dobrego Horusa wczoraj Kurski puścił w telewizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 13:02
Panie Palikot wódke pan daj za darmo ,żołądkowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 13:20
PIS-PO-PRL napisał(a): Trzeba przestać reagować na troli. Choć w sumie szkoda ;(
Jeden wszędzie mnie widzi, drugi uroił sobie jakieś dyskusje sobie tylko wiadome :D

Noo… to sobie dyskutujcie.
I dajcie znać jak to biuro na dolnych się rozkręca… może się zapiszę ;))Dopisane 27.06.2022r. o godz. 11:43:
Ktoś napisał: ~~Polak patriota ale nie dziwny czlowiek napisał(a): Czekasz na Lucjana? I zaczniesz znowu pluć na niego? Brakuje ci tematu to pisz o swojej ukochanej Ukrainie. Bo coś mi się wydaje że upada. Już się zaczyna pisać że wszystkiego im brakuje więc może zorganizuj jakąś zbiórkę narodową.


Ja na niego nie czekam… ja z nim browara pije ;)Zastosowana autokorekta


Nie oszukuj ludzi panie Dulski. Już i tak ci nikt nie wierzy podobnie jak twoim kolegom z klubu OMCA. Jakiego browara? Przecież ty się brzydzisz bezalkoholowym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 17:18
bezalkoholowe jest dla pizd i cieplaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 18:39
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Panie Palikot wódke pan daj za darmo ,żołądkowa

Kasy mu brak :) wczoraj pisało, że z Wojewódzkim mają 50 milionów w plecy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan club niezalogowany
28 czerwca 2022r. o 6:09
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Panie Palikot wódke pan daj za darmo ,żołądkowa

Nowy fan club Palikota ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.