Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie bardzo szybko tracą oszczędności a siła nabywcza pieniądza drastycznie maleje. Drożyzna uderza w każdego
~~Kajo niezalogowany
1 lipca 2022r. o 13:02
Po Primo sami wybrali tych złodziei po drugie Primo wystarczy popatrzeć jakimi furami sie ta bieda rozbija po mieście od rana brum i brum i te motory- wibratory to jaka to bieda , bieda w była w stanie wojennym . Teraz jest Państwo Prawa I Sprawiedliwości ALE TYLKO PO ICH STRONIE . Konsekwencje muszą być a patologii przybywa w parkach i pod marketami - w końcu ich stać pić całymi dniami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asterix niezalogowany
1 lipca 2022r. o 13:11
~~Kajo napisał(a): Po Primo sami wybrali tych złodziei po drugie Primo wystarczy popatrzeć jakimi furami sie ta bieda rozbija po mieście od rana brum i brum i te motory- wibratory to jaka to bieda , bieda w była w stanie wojennym . Teraz jest Państwo Prawa I Sprawiedliwości ALE TYLKO PO ICH STRONIE . Konsekwencje muszą być a patologii przybywa w parkach i pod marketami - w końcu ich stać pić całymi dniami .


Łykles artykuła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Barwinek niezalogowany
1 lipca 2022r. o 16:35
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
1 lipca 2022r. o 16:47
i o co ta afera????przecież Morawiecki kilka lat temu mówił, że należy zmniejszyć oczekiwania ludzi jeśli chodzi o wysokość emerytur, dostęp do służby zdrowia i bezpłatnej nauki. Chyba nikt nie ma wątpliwości że właśnie jest to realizowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 lipca 2022r. o 17:00
chcesz taniej kupować to na Białoruś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bieda niezalogowany
1 lipca 2022r. o 21:06
Bo ja lubie Bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żubrówka niezalogowany
1 lipca 2022r. o 21:31
to wszystko między innymi przez was bolesławianie,cholerni beneficjenci pjeńcet plus i innych dwudziestych emerytur, wstydźcie sie złodzieje plugawe ha tfu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żubrówka niezalogowany
1 lipca 2022r. o 21:33
~~Bolesławian napisał(a): My wybraliśmy sobie taką opcję a wam nic do tego. Brawo pan prezydent , brawo pan prezes.


przez takich jak ty wszystko drozeje a przecietny obywatel musi sprawdzac gdzie i który chleb jest tanszy, wstydz sie, przez takich jak ty niemcy plują na polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE