Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na rosyjskich trolli! Nie dajcie się im oszukać!

18442
PIS-PO-PRL
16 września 2022r. o 19:25
~~J23 napisał(a): Najgorzej, że ta grupa wyborców jest pozbawiona zdolności myślenia. Ja staram się szanować ludzi myślących i analizujących a tamci nie wyciągają żadnych wniosków


to jak ocenisz janusza, który "nie dał się oszukać" i od lat głosuje na tych samych? A to ktoś z PO, a to ktoś "młody" z SLD?
będziesz pobłażliwy tak jak janusz w stosunku do twoich "faszystowskich" zapędów? Bo według janusza (a przynajmniej tak było) RN to organizacja faszyzująca.
Czy może wytkniesz mu to i owo? jak ocenisz jego "dżume i cholerę", którę toczą ten kraj, a jednocześnie jasiu nie daje im odejść i umacnia ich władzę poprzez swoje wybory?
Czy janusz wyciąga według ciebie jakieś wnioski czy może jest bezmyślną masą walącą w klawiaturę?

a moze wy lubicie sobie tyłki po prostu lizać? też tak może być ;)
a może ty na drugie masz janusz? też tak może być :D



Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:24:

ps
jasiu wybacz że tak późno stawiam się na wartę... no ale wiesz... ciekawsze żeczy miałem do roboty niż klepanie w klawiaturę cały dzień ;)


Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:25:

*rzeczy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 19:51
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Najgorzej, że ta grupa wyborców jest pozbawiona zdolności myślenia. Ja staram się szanować ludzi myślących i analizujących a tamci nie wyciągają żadnych wniosków


to jak ocenisz janusza, który "nie dał się oszukać" i od lat głosuje na tych samych? A to ktoś z PO, a to ktoś "młody" z SLD?
będziesz pobłażliwy tak jak janusz w stosunku do twoich "faszystowskich" zapędów? Bo według janusza (a przynajmniej tak było) RN to organizacja faszyzująca.
Czy może wytkniesz mu to i owo? jak ocenisz jego "dżume i cholerę", którę toczą ten kraj, a jednocześnie jasiu nie daje im odejść i umacnia ich władzę poprzez swoje wybory?
Czy janusz wyciąga według ciebie jakieś wnioski czy może jest bezmyślną masą walącą w klawiaturę?

a moze wy lubicie sobie tyłki po prostu lizać? też tak może być ;)
a może ty na drugie masz janusz? też tak może być :D
Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:24:ps
jasiu wybacz że tak późno stawiam się na wartę... no ale wiesz... ciekawsze żeczy miałem do roboty niż klepanie w klawiaturę cały dzień ;)Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:25:*rzeczy :D


kraj w potrzebie a ty co?...teraz nie sprawy kraju cię interesują tylko moje poglądy?
można to zrozumieć bo twoje jak widać były ''H'' warte...;D
tak peerelku...ja nie dałem się oszukać ...ale ty tego nie ogarniasz...
a co tam u twojego ''młodzieńca'' kukiza?
bo coś go tam ostatnio ...poniosło ...;D

'' Bo według janusza (a przynajmniej tak było) RN to organizacja faszyzująca.
Czy może wytkniesz mu to i owo? jak ocenisz jego "dżume i cholerę", którę toczą ten kraj, a jednocześnie jasiu nie daje im odejść i umacnia ich władzę poprzez swoje wybory?''

dlaczego sam tego nie robisz?
czy ty myślisz że zmieniłem swoje podejście do kilku z MW czy Konfederacji ?
zapominasz że od początku zgadzałem się tu z wieloma wypowiedziami Dziambora?...zapominasz o tym co pisałem że ostatnio i Winnicki i Bosak i Sośnierz pozytywnie mnie zaskoczyli kiedy mówili o sprawach gospodarki?
ale kiedy wracam do czasów kiedy wspólnie rąsia w rąsię spacerowali sobie w ''narodowych'' marszach pod sztandarami włoskiej FN i słowackiej LSNS to jak mam o nich pisać?

a ty?
jak ocenisz "dżume i cholerę"?...kukiz to dla ciebie była dżuma czy cholera?

jesteś tak ograniczony że kiedy jedna osoba z drugą ma podobne poglądy to dla ciebie ''lizanie dupy''?
czy w takim razie ''myślicielu'' kiedy mieliśmy identyczny pogląd na temat ''szczepionek'' pisząc do siebie w tamtych kwestiach'' lizaliśmy sobie dupy'':D

jakie z tego wyciągniesz wnioski?...czy tylko bezmyślnie klepniesz coś w klawiaturkę? ;D



Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:51:

właśnie ...co to za skrót RN ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2022r. o 19:58
Horus napisał(a): kraj w potrzebie a ty co?


a ja się zastanawiam na kogo młodego z sld zagłosować, żeby ten kraj ratować xD

głąbie ;)

kogo polecasz?

Horus napisał(a): jakie z tego wyciągniesz wnioski?

że na kogoś z sld trzeba zagłosować, bo oni nie oszukują?
zgadłem :D

Horus napisał(a): kiedy mieliśmy identyczny pogląd na temat ''szczepionek'' pisząc do siebie w tamtych kwestiach'' lizaliśmy sobie dupy

mieliśmy takie same poglądy... wy na politykę macie totalnie inne. On Oenerowiec, ty ujwiekto... bo twoich poglądów to się nawet określić dokładnie nie da. Wiadomo tylko tyle, że pis do wora :)
Ot jasiu i jego poglądy :D

coś jeszcze? bo idę grać w grę... ale jasiu nie bój nic... zaglądnę tu z raz albo dwa ;)



Dopisane 16.09.2022r. o godz. 19:58:

tfu... on nie oenerowiec tylko z RN... albo na odwrót... wsio ryba, przecież i ci i ci to faszyści ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 20:04
no i tradycja podtrzymana...
unik i ucieczka od odpowiedzi ...;D

znasz powiedzenie że można zawrzeć przymierze z ''diabłem'' by starać się coś ratować?
co z tego że ktoś jest ''oenerowcem'' a ja ''ujwiekto'' ;D

a kim ty jesteś?...wiem...
''dulski'' ;D

tak ...piSSdo wora...tego samego w którym już siedzi twój kukiz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2022r. o 20:06
~~J23 napisał(a): Najgorzej, że ta grupa wyborców jest pozbawiona zdolności myślenia. Ja staram się szanować ludzi myślących i analizujących a tamci nie wyciągają żadnych wniosków.


nie załapałeś jasiu to wyjaśniam jeszcze raz, zanim pójdę grać w grę ;)
Jesteś pozbawiony zdolności myślenia, bo dżumę chciałbyś zastąpić cholerą. I co zabawne, nie widzisz w tym nic złego, mimo że dzień w dzień smarujesz tu nascie postów o tych zarazach ;)
Jedyny wniosek jaki potrafisz z tego wyciągnąć to to, że ja na kukiza kiedyś zagłosowałem.

kurła... znowu zapomniałem że z erosomanami nie gadam. ajjj. Idę grąc w grę w takim razie :D




Dopisane 16.09.2022r. o godz. 20:06:

Horus napisał(a): znasz powiedzenie że można zawrzeć przymierze z ''diabłem'' by starać się coś ratować?


ty chcesz coś ratować?
głosując na młodych z sld, albo na trochę młodszych z po?
najlepsze jest to, że ty w to wierzysz :D
no ale każdy w coś wierzy ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 20:13
''bo dżumę chciałbyś zastąpić cholerą.''

ty głosując na kukiza co czym chciałeś zastąpić?....kim więc był ten twój kukiz?
przeszkadza ci że wracam do twojego katastrofalnego ''wyboru'' tego szmaciarza a sam tu starasz mi się wytknąć mój wybór ...
o co ci więc chodzi? :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2022r. o 20:18
Mój wybór był jednorazowy i potrafię się przyznać so błędu. Ty swoje zamierzasz powtarzać. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie twoje nieustające Kocham Bolec.Info olo na forum o dzumie i cholerze. Jakie to one złe i niedobre.
Ale co ja ci nędę tłumaczył, jak ty tylko kukiza we łbie masz ;)
Sory za błedy ale gram już w gre ;)

Do jutra tytanie
Sam wiesz czego ;)

Zastosowana autokorekta


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 20:24
GRAJ ,GRAJ...A WIĘDZYCZASIE POMYŚL ...
ty głosując na kukiza co czym chciałeś zastąpić?....kim więc był ten twój kukiz?

ja i tak czytam książkę o lesie Teutoburskim...
to ciekawsze niż czytanie twoich ''popierdywań'' o SLD które zapewne pozwalają ci zapomnieć jak cię kukiz ''wydymał'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza