Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fenomen Solidarności ...ile prawdy ile mitu...

~~Stolec info niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:09
~~Tamaryszek polny napisał(a): A ty PanieM? Ile czasu spędziłeś w PZPR a ile później w Solidarności?

Pusty młotku on był dwa razy weryfikowany przez IPN w czasie wyborów. Wiadomo ze nie nalezał ani tu ani tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:16
Po co wyzwiska? Chcesz coś tym przykryć? A co było powodem weryfikacji? Kto o to wniósł bo skoro o tym piszesz to widać jesteś dobrze poinformowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cedr wysmukły niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:17
Palikot go prześwietlał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:18
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a): Brawo PiS panie M

Brawo PiS

Nic dodać nic ująć -- złodzieje biją sobie brawo.
Trzeba było kilkudziesięciu lat aby partie tak ustawiły prawo że" im się wszystko po prostu należy ".
A potem " Niema pańskiego płaszcza . I co mi an zrobisz !.
Tylko skrajnie niedorozwinięty margines tym procederom przyklaskuje.


Brawo PiS panieM


Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Trzmielina niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:37
ojej...a co tu kurna się dzieje?
piszcie o ''fenomenie'' tej ''s'' a nie o jakimś farbowańcu co teraz wali z ''konspiry'' co zresztą jest zrozumiałe...;D

ciekawe zresztą jest jeszcze jedno...po kiego ''wuja'' komuś ''weryfikacja''?...do czego komuś mogła być potrzebna?
mnie nigdy nawet przez myśl nie przeszło by siebie weryfikować bo chyba ja sam najlepiej wiem że nie ma nikogo kto by mi coś ''przyklepał'' ....;D
a tu proszę ...komuś jednak ''weryfikacja'' była do czegoś potrzebna...;D ;D
druga sprawa że najczęściej weryfikacji poddawani byli dawni członkowie PZPR...czyli?...''komuchy'' ;D
szkoda że wielu zdążyło swoje ''czerwone książeczki'' zakopać pod jabłonką lub spalić ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Che niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 17:17
~~Cedr wysmukły napisał(a): Palikot go prześwietlał.

Najpewniej na obecność krzyża albo czy jest homo i czy wciąga maryche.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 17:25
~~Pawa Trzmielina napisał(a): ojej...a co tu kurna się dzieje?

Kutasiarzu

Chciałbym ci przypomnieć, że w tych wyborach, na które się wybierasz, żeby pogonić postsolidarnościowy PiS, będziesz głosował na postsolidarnościowego Tuska. Tyle jest warte to twoje pitolenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 17:30
Wszystkie dokumenty byłej SB dotyczące agentury są prawdziwe. Oprócz jednej sfałszowanej lojalki agenta o pseudonimie ,,tw.Balbina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza