Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porozrzucane hulajnogi elektryczne to problem?
~~Tt niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 15:01
A czy może ktoś poradzić jaką hulajnogę elektr kupić? W rozsądnej cenie, w miarę lekką, ma służyć jako dojazd do pracy w mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bern niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 15:35
Na Allegro jest ofert mnóstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Perukowiec niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 15:44
Włodarze miasta pozwolili na hulajnogową patologię. Z rowerami BROM nie ma problemu, z hulajnogami są same problemy - walają się wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwna Tibuchina niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 17:36
I ciągle pozostawiane na ulicy i stoją po pół dnia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 20:03
~~Szarobłękitny Perukowiec napisał(a): Włodarze miasta pozwolili na hulajnogową patologię. Z rowerami BROM nie ma problemu, z hulajnogami są same problemy - walają się wszędzie.


Sam jesteś problem - od urodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Dabecja niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:20
Nie dość że wszędzie się walają to już chyba z trzy albo cztery razy bym się nadział na idiotow którzy pod prąd środkiem drogi zasuwają tym plastikowym padłem. Sytuacja z wczoraj dziewczynka na oko 8-11 lat zasòwa środkiem drogi przez Wybickiego nie patrząc kiedy jest na głównej kiedy na podporzadkowanej przecina wszystkie skrzyżowania. Zabrać to z miasta zanim komuś się krzywda stanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymoteusz niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:36
Sprawa jest dość prosta. Prawo przewiduje kary za parkowanie pojazdów nie zgodnie z przepisami. Wzywamy policję i domagamy się nałożenia mandatu na właściciela.

Tak jak kazdego kto niewłaściwie zaparkował pojazd dosiegnie ich mandat. Tak by nie bylo rownych i równiejszych w tym grajdołku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 9:49
Zapewne tak, ale na całym świecie tak jest i tego nie unikniemy niestety.
Dla wygody trzeba liczyć się z mało dokuczliwymi niedogodnościami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.