Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak kupić ceramikę za 10 tysięcy?
~~Orzechowy Szafirek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 21:01
Dobry pomysł na biznes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 21:12
Są różne zboczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 21:17
Takie jak twoje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Rezeda niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 21:56
Nie mam 10 tysięcy, wiec nie mam też problemu :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 22:31
Jak ktoś jest w rządzie i ma dostęp do drukarki pieniędzy to nie ma dla niego znaczenia czy wydrukuje jeden milion w tą czy w tamtą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Serduszka niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 22:40
Ot czerepy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolekcjoner przedmiotów użytkowych niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 0:30
~~8 na 10 to barany napisał(a): Ludzie mają nie pokoleji w głowach żeby wydawać takie pieniądze na jakieś nikomu nie potrzebne figurki lub filiżanki lub talerze.. To świadczy o tym ze ktoś ma albo nie równo pod sufitem albo za dużo pieniędzy. Rząd to widzi i dlatego was tak dymaa.. i bardzo dobrze bo barany trzeba golić.

Mam zestaw ceramiki 100 ręcznie malowane za ok 20 tys. Lekko licząc. Goście którzy mają zaszczyt z nich jeść posiłki są zachwyceni.
Ja z kolei uważam że zostawienie 100 zł w biedronce jest głupotą.
Rząd dyma takich jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wazne niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 0:33
Wojny, kataklizmy, głód i tak już pozostanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego