Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawdź co uchwaliła Rada Miasta na wczorajszej sesji
~~Zgniła Bergenia niezalogowany
29 września 2022r. o 13:07
Świadczenia dla pedagogów i psychologów super ....tylko dobrze by było aby nauczyciele nie gnębili uczniów na lekcjach jak ma to miejsce w II LO.....sposób prowadzenia lekcji przez niby doświadczonego nauczyciela pozostawia wiele do życzenia ....dlatego potem potrzebna jest pomoc psychologa w szkole ..... jeżeli sprawa będzie się powtarzać idziemy z tym do kuratorium...... bo widać dyrekcji nie zalezy na dobru uczniów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Karagana niezalogowany
29 września 2022r. o 13:20
Dlaczego redaktor nie napisał w jakiej wysokości miasto ma zaciągnąć kredyt i na co te pieniądze mają być wydatkowane. Może znowu na nowe ławeczki , rzeźby i tego typu pierdoły. Łatwo czyimiś pieniędzmi się rządzić zadłużając miasto a później się chwalić co to się nie zrobiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ech niezalogowany
29 września 2022r. o 13:56
Na ławeczki , dzbanki , i inne pierdoły kasa jest ! Na bezpieczeństwo na ulicach np; Kościuszki nie ma . Żenujące słupki , brak chodnika prawdziwego zdarzenia , brak oświetlenia . Tak włodarze naszego miasta dbają o bezpieczeństwo Obywateli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
29 września 2022r. o 14:00
~~Szmaragdowozielona Karagana napisał(a): Dlaczego redaktor nie napisał w jakiej wysokości miasto ma zaciągnąć kredyt i na co te pieniądze mają być wydatkowane. Może znowu na nowe ławeczki , rzeźby i tego typu pierdoły. Łatwo czyimiś pieniędzmi się rządzić zadłużając miasto a później się chwalić co to się nie zrobiło.


kredyt m.in. na muzeum za bobrem ok 20 mln Uchwała przeszła głosami radnych Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Skalnica niezalogowany
29 września 2022r. o 14:30
Kolejne muzeum? Czy leci z nami pilot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
29 września 2022r. o 16:45
Oświetlenie ul.Konradowska-pętla autobusowa,kiedy będzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Jagoda niezalogowany
29 września 2022r. o 17:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pofi niezalogowany
29 września 2022r. o 17:16
dawno nie bylo uchwaly o podwyzce uposazenia dla wlodarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.