Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inflacja szaleje, bolesławianie znowu dostali po kieszeni
670
ramaj
2 października 2022r. o 18:17
~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec napisał(a): Oglądam przemówienie Kaczyńskiego i już zgłupiałem jest żle przez Tuska i już nie wiem kto jest przy władzy


Bełkot faceta z posuniętym uwiądem starczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Frezja niezalogowany
2 października 2022r. o 19:06
to pisowska propaganda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Dynia niezalogowany
2 października 2022r. o 21:57
Kaczyński wspaniałe mówi na tych spotkaniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
2 października 2022r. o 22:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
3 października 2022r. o 5:25
peło kłamie nie ma żadnej inflacji ,wszystko jest tanie jak barszcz ,paliwo tanieje ,telewizory i laptopy tanieją a Kaczyński bardzo dobrze powiedział peło ,że u Niemca też jest flacja i SPD kłamie że nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
3 października 2022r. o 8:24
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): peło kłamie nie ma żadnej inflacji ,wszystko jest tanie jak barszcz ,paliwo tanieje ,telewizory i laptopy tanieją a Kaczyński bardzo dobrze powiedział peło ,że u Niemca też jest flacja i SPD kłamie że nie ma.

Weź Ty się tylko rozpędź :) a ściana sam Cię znajdzie :) Tadzio co radiem Ma w ryja mówił , że lokomotywy też potaniały :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
3 października 2022r. o 10:36
EMERYTURA DLA UKRAIŃCÓW !
Umowa między Polską a Ukrainą o zabezpieczeniu społecznym mówi o tym, że osoba, która pracowała i podlegała ubezpieczeniom społecznym w Polsce i na Ukrainie, emeryturę może uzyskać zarówno z Polski, jak i z Ukrainy.
zasada sumowania okresów emerytalnych. Pozwala ona na uwzględnienie okresów zatrudniania przy nadaniu uprawnień np. do minimalnej emerytury. W takim przypadku zsumowane zostaną polskie i ukraińskie okresy pracy, ale - co bardzo istotne – wyrównanie świadczenia do kwoty minimalnej emerytury nastąpi od kwoty zsumowanych świadczeń wypracowanych w Polsce i na Ukrainie. Dla przykładu: jeżeli obywatel Ukrainy przepracuje 15 lat w ojczyźnie i 10 lat w Polsce, osiągnie okres uprawniający do minimalnej emerytury (od 1 października w Polsce wynoszący 25 lat dla mężczyzn). Następnie zsumowane zostanie świadczenie wypracowane na Ukrainie. Warunkiem wypłacanie minimalnej emerytury przez ZUS obywatelom Ukrainy jest ich stałe zamieszkanie na terytorium Polski.

A więc 25 lat pracy na Ukrainie, przyjeżdża do polski pracuje jeden miesiąc i świadczenie z polskiego ZUS do końca życia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klaus niezalogowany
3 października 2022r. o 10:38
Ważne że musztarda i ryż tanie.....a jak bedzie zimno proponuję włączyć tvp . Natychmiast robi się goraco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.