Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec wśród dziesięciu najbiedniejszych gmin Dolnego Śląska
~~Błękitnozielona Kufea niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 6:54
~~Ha HA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Gunera napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Granatowy Wrzosiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kruczoczarny Rokitnik napisał(a): No. I tu ustalić IP i podać oszczercę do sądu. Może być ciekawie.
Temat o jednej z najbiedniejszych gmin i nagonka na Veto. Ktoś koniecznie zmienia temat. Ciekawe komu zależy.
Już nie mogę się doczekać kolejnego weekendu i ich komentarzy do tych kłamstw.


Koniecznie. Widzę, że to takie Tuskowanie. W krajowej polityce wszystko Tusk a gminnej vetowcy. W Polsce Psychiatria leży. Proszę dobrze słuchać - będzie warto.
Wweto to kłamcy i tyle ,ściska ich w tyle bo przegrali już nie raz z obecná władza . Po drugie wwetto szuka niby brakujących kart z głosowania ,niech lepiej poszukaa niebieskich kart dla swoich bliskich


Z tą niebieską kartą to mnie rozbawiłeś przecież cała Gmina wie komu założono niebieską kartę za znęcanie się nad rodziną .


Tak się składa że poprzednia władza gminy bardzo tolerowała ,akceptowała i popierała wszelkiego rodzaju agresję i znacznie się nad rodziną zwłaszcza nad dziećmi,o ile dobrze pamiętam gminą rzadzil nauczyciel - pedagog bardzo popierał takie rzeczy a wręcz tworzył patologie swoimi decyzjami a mgoos nigdy się tym nie interesował ,mało tego ,udawał że nic nie widzi ,nie wie itp jednocześnie ośmieszając gminę . Książkę by o tym można napisać ,ja nie wiem czego uczą tych nauczycieli skoro później widząc popierają i akceptują takie rzeczy ale z mojej wiedzy to tylko w nowogroścu takie rzeczy mogą przechodzić a później płacz i narzekanie ,że bieda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fujitsu niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 7:09
~~Prezydent Bożejowic napisał(a): Czerna jest tak biedna, że sołtys trzyma kurczaki w przedpokoju bo nie stać go na kurnik.Nowogrodziec nie ma kurników.


Co miasto to miasto :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Bożejowic niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 4:45
Bożejowice w 2024 prawa miejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Trytoma niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 14:14
~~Prezydent Bożejowic napisał(a): Bożejowice w 2024 prawa miejskie.

Co ten wpis miał wnieść do tematu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Bożejowic niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 14:27
~~Posiwiała Trytoma napisał(a): Prezydent Bożejowic


A to taki wiejski dowcip . Sam go wymyśliłem i za xuja nie wiem po co go zamieściłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Cieszynianka niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 15:03
~~Ceglastoczerwona Diaskia napisał(a): ~~Granatowy Wrzosiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Gorzkie żale napisał(a): Na forum max 100 obserwatorów ,pisarzy jeszcze mniej .
Filmiki Wetto ogląda max to 100 osób (obstawiam mniej ) . Na wybory pójdzie około 5 tys i wyniki wszystko powiedzą i też nie zawsze do końca bo opozycja mając większość w radzie nie dość ,że nie zaszkodziła obecnemu Włodarzowi to jeszcze odwróciła się od swojej prezes . A Wetto które już nie raz przegrało z obecnym Burmistrzem dalej będzie opowiadać bajki i wciskać ludziom kity jakby to było pięknie gdyby to oni (ona )wygrali . Tylko ,że oni narazie przegrywają,jej radni się na nią wypinają u nawet jakby jej udało się wygrać to ona bez większości radnych g... będzie mogła .
Pamiętajcie ,że macie radnych i sołtysów których sami wybieracie i od nich powinniście więcej oczekiwać a nie tylko od Burmistrza


Panie burmistrzu. Skup się Pan na biedzie gminy. Wstyd.


Burmistrz jest skupiony wiadomo na czym .

Na czym jest skupiony ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Męczennica niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 16:06
Dobrze ze wet publikuje swoje komentarze, im wszystko nie pasuje i ciągle sobie zaprzeczają a wszystko to jakaś jadka personalna pokazująca że kompletnie nie mają pojęcia jak funkcjonuję samorzad.

Przewodniczący Rady jest od organizacji pracy Rady a nie ciało polityczne, tworzące nagonkę na Burmistrza i pełni On tą funkcje najlepiej z dotychczasowych Przewodniczących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 16:48
~~Blond Męczennica napisał(a): Dobrze ze wet publikuje swoje komentarze, im wszystko nie pasuje i ciągle sobie zaprzeczają a wszystko to jakaś jadka personalna pokazująca że kompletnie nie mają pojęcia jak funkcjonuję samorzad.

Przewodniczący Rady jest od organizacji pracy Rady a nie ciało polityczne, tworzące nagonkę na Burmistrza i pełni On tą funkcje najlepiej z dotychczasowych Przewodniczących.



Przecież przewodniczący jest z Veto i dzięki nim został przewodniczącym Rady .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.