Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz pedofil z Ruszowa trafił jednak do więzienia
~~Złocistozielony Aster niezalogowany
23 listopada 2022r. o 20:33
~~Und napisał(a): Oh, dopadną go tam pieknie i sprawiedliwości stanie się zadość!. Nie ma to znaczenia w jakiej celi i z kim bedzie. W ciagu 48godz wszyscy bedą wiedzieli za co siedzi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
23 listopada 2022r. o 20:54
Może coś o wielbicielu mężatek?

"organy ścigania próbują zastraszyć ludzi, aby ci nie rozmawiali z dziennikarzami i nie nagłaśniali wybryków ks. Wiesława"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Rokitnik niezalogowany
23 listopada 2022r. o 21:09
jeżeli dawały się wielbić ,to w czym problem
PEŁNOLETNIE były,były
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karma is a Bitch niezalogowany
4 października 2023r. o 10:57
Mieszkałam na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór i niestety miałam z nim do czynienia przez rok, kiedy przygotowywał nasz rocznik, 1977, do komunii. Bydlak sadzał mnie na swoich kolanach i wkładał mi ręce pod ubranie, żeby mi "poprawić bluzeczkę". Niech go szlag trafi. Gdybym mieszkała nadal w Polsce to bym pojechała zeznawać na jego sprawie. 4 lata to nic za to jaką krzywdę wyrządził wszystkim dzieciom które molestował. Mam nadzieję że w ciupie dostanie za swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Rabarbar niezalogowany
4 października 2023r. o 16:47
~~a napisał(a): "Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej."


No to by się kler przerzedził !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
5 października 2023r. o 14:08
~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): no to będzie miał problem...
tam dzieci nie spotka....;D
ale spotka miłych chłopców co to mu światopogląd powiększą od tyłu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
7 października 2023r. o 7:43
A kto nie ulega pokusom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
9 października 2023r. o 2:21
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): A kto nie ulega pokusom?



Kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.