Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz pedofil z Ruszowa trafił jednak do więzienia
~~olka niezalogowany
4 listopada 2022r. o 1:36
To temat ksiedza zalatwiony a teraz co z Romanem Polanskim? Tyle lat ukrywa sie i bryluje w TV robiac za autorytet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Liatra niezalogowany
4 listopada 2022r. o 4:44
~~olka napisał(a): To temat ksiedza zalatwiony a teraz co z Romanem Polanskim? Tyle lat ukrywa sie i bryluje w TV robiac za autorytet.Ty antysemito.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
5 listopada 2022r. o 7:42
Oh, dopadną go tam pieknie i sprawiedliwości stanie się zadość!. Nie ma to znaczenia w jakiej celi i z kim bedzie. W ciagu 48godz wszyscy bedą wiedzieli za co siedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
7 listopada 2022r. o 14:28
"Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Aster niezalogowany
23 listopada 2022r. o 20:33
~~Und napisał(a): Oh, dopadną go tam pieknie i sprawiedliwości stanie się zadość!. Nie ma to znaczenia w jakiej celi i z kim bedzie. W ciagu 48godz wszyscy bedą wiedzieli za co siedzi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
23 listopada 2022r. o 20:54
Może coś o wielbicielu mężatek?

"organy ścigania próbują zastraszyć ludzi, aby ci nie rozmawiali z dziennikarzami i nie nagłaśniali wybryków ks. Wiesława"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Rokitnik niezalogowany
23 listopada 2022r. o 21:09
jeżeli dawały się wielbić ,to w czym problem
PEŁNOLETNIE były,były
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karma is a Bitch niezalogowany
4 października 2023r. o 10:57
Mieszkałam na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór i niestety miałam z nim do czynienia przez rok, kiedy przygotowywał nasz rocznik, 1977, do komunii. Bydlak sadzał mnie na swoich kolanach i wkładał mi ręce pod ubranie, żeby mi "poprawić bluzeczkę". Niech go szlag trafi. Gdybym mieszkała nadal w Polsce to bym pojechała zeznawać na jego sprawie. 4 lata to nic za to jaką krzywdę wyrządził wszystkim dzieciom które molestował. Mam nadzieję że w ciupie dostanie za swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza