Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Papież stanie przed sądem?
~~Boleslawianka niezalogowany
20 listopada 2022r. o 8:47
Pani Agnieszko! Czytam i jestem w szoku ! Ocieramy sie o ta sama historie ! Poniewaz ja rowniez przezylam to samo i prawdopodobnie byl to ten sam ksiadz z boleslawca (jezeli to bylo w latach 80 i ten ksiadz byl juz starszym troche jegomosciem). Ja chodzilam wtedy do osmej klasy i mialam czternascie lat. Pamietam ze przychodzilam do tego ksiedza i przynosilam mu cale narecza bzu i innych kwiatow zbieranych dla kosciola na dzialce. On mnie rowniez molestrowal tj. dotykal i lizal, prosil abym sie nachylala kleczala ,wypinala pupe a on rozsowal mi tylko na bok majteczki i patrzac masturbowal sie. A potem w tak dziwnej pozycji lizal mnie i dotykal . Pamietam dobrze ze byl bardzo delikatny ,cichy i nic sie nie odzywal. Prosil zebym za zadne skarby o tym nikomu sie nie zwiezyla i dawal mi tez "kase '' 100, 200, a nawet 300 zl gdy juz zaczelam grymasic ze to za malo. Wiem ze on juz nie zyje. Nie czuje do niego zalu bo rozumialam jego potrzeby a majac juz swoje 14 lat sama odczowalam potrzebe zaspokojenia seksualnego ,zwlaszcza ze on potrafil tak cudownie lizac ze dostawalam mlodzienczego orgazmu. Sama pozniej juz przychodzilam nawet gdy nie mialam kwiatow. On mnie chyba wtewy juz uzaleznil od tych zblizen. Nie mielismy stosunkow seksualnych tylko wszystko sprowadzalo sie do lizania mnie po calym ciele konczywszy na szparce ,na podgladaniu mnie w roznych pozycjach i masturbacji. On mnie po prostu rozbudzil dlatego nie czuje do niego zalu . I to moja cala historia z ksiedzem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Cypryśnik niezalogowany
20 listopada 2022r. o 21:06
Jest takie stare powiedzenie
" Im dalej od zdarzenia tym więcej świadków" he he
W szczególności jak osoba oskarżana już nie zyje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Enkiant niezalogowany
21 listopada 2022r. o 1:24
Od dzisiaj zrywam z kościołem moje dzieci też księdza do domu już nie wpuszczam !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 listopada 2022r. o 10:36
~~Boleslawianka napisał(a): Pani Agnieszko! Czytam i jestem w szoku ! Ocieramy sie o ta sama historie ! Poniewaz ja rowniez przezylam to samo i prawdopodobnie byl to ten sam ksiadz z boleslawca (jezeli to bylo w latach 80 i ten ksiadz byl juz starszym troche jegomosciem). Ja chodzilam wtedy do osmej klasy i mialam czternascie lat. Pamietam ze przychodzilam do tego ksiedza i przynosilam mu cale narecza bzu i innych kwiatow zbieranych dla kosciola na dzialce. On mnie rowniez molestrowal tj. dotykal i lizal, prosil abym sie nachylala kleczala ,wypinala pupe a on rozsowal mi tylko na bok majteczki i patrzac masturbowal sie. A potem w tak dziwnej pozycji lizal mnie i dotykal . Pamietam dobrze ze byl bardzo delikatny ,cichy i nic sie nie odzywal. Prosil zebym za zadne skarby o tym nikomu sie nie zwiezyla i dawal mi tez "kase '' 100, 200, a nawet 300 zl gdy juz zaczelam grymasic ze to za malo. Wiem ze on juz nie zyje. Nie czuje do niego zalu bo rozumialam jego potrzeby a majac juz swoje 14 lat sama odczowalam potrzebe zaspokojenia seksualnego ,zwlaszcza ze on potrafil tak cudownie lizac ze dostawalam mlodzienczego orgazmu. Sama pozniej juz przychodzilam nawet gdy nie mialam kwiatow. On mnie chyba wtewy juz uzaleznil od tych zblizen. Nie mielismy stosunkow seksualnych tylko wszystko sprowadzalo sie do lizania mnie po calym ciele konczywszy na szparce ,na podgladaniu mnie w roznych pozycjach i masturbacji. On mnie po prostu rozbudzil dlatego nie czuje do niego zalu . I to moja cala historia z ksiedzem !


Można panią prosić o kontakt z redakcją pod numerem 696 373 113.
Gwarantujemy dyskrecję.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
21 listopada 2022r. o 11:11
Pan Redaktor nie wyczuł że ten opis to prowokacja? Nikt skrzywdzony by o tym w ten sposób nie pisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Bambus niezalogowany
21 listopada 2022r. o 13:14
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Pan Redaktor nie wyczuł że ten opis to prowokacja? Nikt skrzywdzony by o tym w ten sposób nie pisał.

Boleslawianka, Ale ja sie nie czulam skrzywdzona !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Wiciokrzew niezalogowany
21 listopada 2022r. o 13:52
czarni ,stają przed swoim sądem(boskim)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
22 listopada 2022r. o 11:36
~~Zielonożółty Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Pan Redaktor nie wyczuł że ten opis to prowokacja? Nikt skrzywdzony by o tym w ten sposób nie pisał.

Boleslawianka, Ale ja sie nie czulam skrzywdzona !


Mimo to prosimy o kontakt z redakcją pod numerem 696 373 113.
Gwarantujemy dyskrecję.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.