Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Piotr Borys: Chcemy ratować Polskę przed rządami Prawa i Sprawiedliwości
~~KGP niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 17:30
~~Jan napisał(a): Polskę trzeba ratować przed PO. Rudy znowu wyprowadzi mld zł dla ratowania np. gospodarki niemieckiej przed zapaścią. Gaz będziemy im sprzedawać po kosztach. Panie Boże uchroń nas przed rządami PO, gdy oni rządzą to kolejny potop szwedzki, a w zasadzie potop niemiecki.


Polskę to trzeba ratować przed takimi pedałami jak ty i Kaczyńskiego banda złodziei .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Żywotnik niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 17:34
Polske trzeba bronić przed PO i PiSem.
Jeden ch..j.
Prześcigają się kto więcej nakradnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Front-men niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 17:39
~~KGP napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a): Polskę trzeba ratować przed PO. Rudy znowu wyprowadzi mld zł dla ratowania np. gospodarki niemieckiej przed zapaścią. Gaz będziemy im sprzedawać po kosztach. Panie Boże uchroń nas przed rządami PO, gdy oni rządzą to kolejny potop szwedzki, a w zasadzie potop niemiecki.


Polskę to trzeba ratować przed takimi pedałami jak ty i Kaczyńskiego banda złodziei .

Wy żeście już ratowali w latach 2007-2015
wszyscy Polacy pamiętają, więc przestańcie mącić,dla dobra obywateli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idi na xuj niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 17:54
~~Front-men napisał(a):
Ktoś napisał: ~~KGP napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a): Polskę trzeba ratować przed PO. Rudy znowu wyprowadzi mld zł dla ratowania np. gospodarki niemieckiej przed zapaścią. Gaz będziemy im sprzedawać po kosztach. Panie Boże uchroń nas przed rządami PO, gdy oni rządzą to kolejny potop szwedzki, a w zasadzie potop niemiecki.


Polskę to trzeba ratować przed takimi pedałami jak ty i Kaczyńskiego banda złodziei .
Wy żeście już ratowali w latach 2007-2015
wszyscy Polacy pamiętają, więc przestańcie mącić,dla dobra obywateli


Idi ty na xuj !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 18:06
masz problem ze swoim ego to niepij i nie siedz w oknie za firankom pisze po tfojemu a poważnie jest taka parafraza ,,,,,,,,,,,,,,,,,POlak wilkiem dla POlaka żekł ktoś kiedś,,,,,,,,,, ,,,,, Wilk odszczekał POlaku ja się boję żeby WILK dla WILKA poLAKIEM NIE BYŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kaczy biskupie niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 18:16
~~Front-men napisał(a):
Ktoś napisał: ~~KGP napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a): Polskę trzeba ratować przed PO. Rudy znowu wyprowadzi mld zł dla ratowania np. gospodarki niemieckiej przed zapaścią. Gaz będziemy im sprzedawać po kosztach. Panie Boże uchroń nas przed rządami PO, gdy oni rządzą to kolejny potop szwedzki, a w zasadzie potop niemiecki.


Polskę to trzeba ratować przed takimi pedałami jak ty i Kaczyńskiego banda złodziei .
Wy żeście już ratowali w latach 2007-2015
wszyscy Polacy pamiętają, więc przestańcie mącić,dla dobra obywateli


PiS ior, ty jestes zdrowo ciulniety. Takich jak ty trzeba sie bac i izolowac bo wnukom nic oprocz waszych dlugow i czarnej stonki nie zostanie. Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Kokornak niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 18:51
~~Zielonkawożółty Różanecznik napisał(a): Odkąd pan Przemysław, zaczął udzielać się politycznie, przestałem odwiedzać jego zakład. Paru znajomych dokonało tego samego.

Ja ostatecznie straciłem szacunek dla bolesławieckiej PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Scewola niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 19:27
~~Złotordzawy Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółty Różanecznik napisał(a): Odkąd pan Przemysław, zaczął udzielać się politycznie, przestałem odwiedzać jego zakład. Paru znajomych dokonało tego samego.

Ja ostatecznie straciłem szacunek dla bolesławieckiej PO

Łoni nigdy nie mieli szacunku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.