Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać Jana Pawła II?
~~Trudno nadążyć niezalogowany
14 marca 2023r. o 21:45
Jaka publika taka telewizja.
Tutejszy wodzirej przecież dał by sie pokroić za "szkiełko"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolz niezalogowany
14 marca 2023r. o 21:49
Szanowna Redakcjo to może inaczej:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać feldmarszałka Michaiła Kutuzowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2023r. o 21:53
Falco111 napisał(a): nie ma to jak podkreślać swoje ortografy jeszcze pisząc je z wielkiej litery...;D

ale prUbuj dalej ...za którymś tam razem ci się uda....;D
Czego się czepiasz,Paweł ma szacunek do Jana Pawła Drugiego,dlatego tak pisze.Sam też sadzisz takie byki ortograficzne,że aż ...A że jesteś bolesławieckim antychrystem,to widać w Twoich komentarzach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Cynia niezalogowany
14 marca 2023r. o 22:15
Historia już nie raz pokazała, że najgorzej być prorokiem we własnym kraju, a swój bije najmocniej. Przykre to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
14 marca 2023r. o 22:26
Taki temat nie powinien istnieć, "czy Polska i Polacy powinni upamiętniać jednego z największych Polaków w historii świata" bo psychopaci się nudzą i postanowili zniszczyć pamięć po osobie, która nie zgodziła się na współpracę i gdzieś miała tych kozo krec ców.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Belo niezalogowany
14 marca 2023r. o 22:47
Tak po ludzku to tvn obrazili moje uczucia jako człowieka nie jako osoby wierzącej. Tak obiektywnie Jan Paweł II Wielki Człowiek patriota tyle zrobił dla Polski. A dajcie ulicom nazwy ul. Lgbt. Tęczowa. Homowa...... a na Wiekanoc świętować z rodziną i celebrowac w grudniu wigilię hipokryci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
14 marca 2023r. o 23:00
no co z tym Waryńskim? ;D
pytam bo nagle lekko przeszło się z Waryńskiego do Kutuzowa ...;D

a co komu przeszkadza że oglądam ''szkiełko''?
co mam oglądać?...''homilije'' JP2 w jacusiowej ''szczujni''? ...a puszczajcie je sobie od rana do nocy ,uczcie się ich na pamięć...
tak jak kiedyś w szkołach uczyliście się wierszy Broniewskiego...;D

tylko ''kurna tatuś '' przestańcie mi tu pierdzielić kocopały o jego ''świętości'' bo taki on ''świnty'' jak ze mnie ...''biskup Rzymu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Belo niezalogowany
14 marca 2023r. o 23:19
Falco111 napisał(a): no co z tym Waryńskim? ;D
pytam bo nagle lekko przeszło się z Waryńskiego do Kutuzowa ...;D

a co komu przeszkadza że oglądam ''szkiełko''?
co mam oglądać?...''homilije'' JP2 w jacusiowej ''szczujni''? I po co ten hejt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza