Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać Jana Pawła II?
~~Ryszard niezalogowany
14 marca 2023r. o 23:34
Nagle jestes w stanie stwierdzic,ze za komuny preparowali podpisy i zmieniali zeznania,ale Walesie nie mogli co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Żurawina niezalogowany
15 marca 2023r. o 9:05
Falco111 napisał(a): no co z tym Waryńskim? ;D
pytam bo nagle lekko przeszło się z Waryńskiego do Kutuzowa ...;D

a co komu przeszkadza że oglądam ''szkiełko''?
co mam oglądać?...''homilije'' JP2 w jacusiowej ''szczujni''? ...a puszczajcie je sobie od rana do nocy ,uczcie się ich na pamięć...
tak jak kiedyś w szkołach uczyliście się wierszy Broniewskiego...;D

tylko ''kurna tatuś '' przestańcie mi tu pierdzielić kocopały o jego ''świętości'' bo taki on ''świnty'' jak ze mnie ...''biskup Rzymu'' ;D

Nie obrażaj nie nakręcaj się przez takich jak ty już
Błaszczakowi szyby wybili , a proce jeszcze mam i na strychu nie jedną szybę wybiłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskier purpurowy niezalogowany
15 marca 2023r. o 13:56
Ciekawe że post wyżej nie został skasowany a post piszący o tym ... i tym jak sam na siebie bat kręci takimi wpisami zniknął. Później ludzie są wkur.wie.ni że jakiś dureń skacze im po dachach samochodów lub łamie lusterka. Tępić głupców .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolz niezalogowany
15 marca 2023r. o 15:36
Szanowna Redakcjo, to jeszcze raz:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać Michaiła Kutuzowa???
Rosyjskiego feldmarszałka odpowiedzialnego za zdławienie Konstytucji 3 Maja
i zniszczenie polskiej państwowości w 1813 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
15 marca 2023r. o 16:44
~~Bolz napisał(a): Szanowna Redakcjo, to jeszcze raz:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać Michaiła Kutuzowa???
Rosyjskiego feldmarszałka odpowiedzialnego za zdławienie Konstytucji 3 Maja
i zniszczenie polskiej państwowości w 1813 ?


ja ci odpowiem ''chociaż żem '';D nie ''redakcja'' ;D
miasto nie upamiętnia pamięci Kutuzowa...miasto ma zaszczyt mieć pomnik jakiego drugiego takiego nie ma na świecie ...miasto ma pomnik jako zabytek ...poczytaj o jego twórcy, poczytaj o jego historii ...

a może wolisz ''pomniki '' w typie tego co to stało obok LO co prześmiewczo określono ''miejską waginą''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Żagwin niezalogowany
15 marca 2023r. o 17:02
Polacy powinni zająć się terażniejszością, a nie z uporem maniaka grzebać w przeszłości, bo jak napisał polski poeta "trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe, a nie w uwiędły laura liść , z uporem stroić głowę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco997 niezalogowany
15 marca 2023r. o 17:15
januszowi tylko waginy w głowie , juz zapomniał jakie miał problemy przez lizanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Pierwiosnek niezalogowany
15 marca 2023r. o 17:54
Polacy mają Świętego, który dla naszego narodu jest powodem do dumy i chwały wśród narodów całego świata. Jego trzeba nam upamiętniać i cały czas wracać do jego słów bo w nich jest nadzieja dla Polski i świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie