Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lex Tusk

~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
1 października 2023r. o 12:06
Teraz INFO dla Pełoków , wasz marsz w Warszawie to jest WIELKIE GÓWNO. W Polsce jest 43122 wsi . To tam PIS ZDEJMUJE was pełoki . Zapamiętajcie PAJACE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIR-a niezalogowany
1 października 2023r. o 12:10
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Teraz INFO dla Pełoków , wasz marsz w Warszawie to jest WIELKIE GÓWNO. W Polsce jest 43122 wsi . To tam PIS ZDEJMUJE was pełoki . Zapamiętajcie PAJACE .


Przez tą kasę fiskalną to twoja mamusia będzie głosowała na Kaczyńskiego czy na Tuska ?
Dzisiaj po kościele świętuje czy jak co dzień zasysa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Jastrzębiec niezalogowany
1 października 2023r. o 12:28
Polska wieś ZDEMOLUJE was pełoki , tam będzie 75% POparcia dla PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Tulipanowiec niezalogowany
1 października 2023r. o 13:30
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
8 godz. 53 min. temu
Kaczyński wyzywał mnie, moją rodzinę, moich znajomych i tysiące, setki tysięcy innych osób od zdradzieckich mord, komunistów, złodziei, elementu animalnego itd. itp. Przy czym nie znał nawet ułamka z tych osób które tak nazywał.
Myśląc o tej miernej kreaturze cisną mi się na usta słowa za które najpewniej dostałbym tymczasowego bana na tym forum, więc zamilknę.
Pajacu jestem na konwencji w Katowicach
A nie na marszu hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
1 października 2023r. o 17:28
Katowice. PiS.
Spodek krzyczy o Donaldzie Tusku: - Do Berlina.
Mateusz Morawiecki: - I auf wiedersehen.
To jest seans wymierzony w lidera Platformy Obywatelskiej.Nie mogli skorzystać z okazji i tym spodkiem odlecieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Pieris niezalogowany
1 października 2023r. o 18:26
Wieś zawsze będzie wsią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pełoki niezalogowany
1 października 2023r. o 18:48
A Tym czasem Jarosław Kaczyński na żywo przemawia w Włoszczowej . On jeszcze Tuska przeżyje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
1 października 2023r. o 20:20
Niech zero zabloku krec tatusiowi konta to synek się znajdzie. Ale pis ukrywa mordercę.


https://wiadomosci.wp.pl/poszukiwany-za-wypadek-tuz-przed-tragedia-a1-kupil-firme-w-niemczech-6947558578297728a

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza