Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Wyraziłem zgodę na ten zaszczyt, którym mnie obarczyli - mówi z kandydat na posła z Bolesławca
~~bolecnauta niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 16:13
a dlaczego? ......ze starostwa....-bo byłes Radziu nie wygodny.Wielu ludzi cie doceniało no ale musial ktos inny z grona sie załapac na ten etacik.Juz takiego dobrego człowieka nie znajda a te złe komentarze to pisza zawistnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Gunera niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 16:46
Radek, trzeba było powiedzieć, że to ratuszowy szef starosty kazał Cię pogonić z sekretarza powiatu. Odwagi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 17:06
Kobieta, która zarządzała ZGK przed nim gdzie teraz pracuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Łubin niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 17:09
Mądry, bystry, inteligentny człowiek. Brawo!!! Jestem za!! Będę głosowała za Tobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radosław koszmarek niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 19:38
Wyborcy frajerzy czy co ?
Niech się zdecydują. Albo wybiorą swoich przedstawicieli albo zaakceptują przedstawicieli urzędów.
Urzędnik nigdy przenigdy nie zawalczy nic dla obywatela. Przedsiębiorca w jego mniemaniu to złodziej, kombinator i obiekt do opodatkowania.
Tyle lat po komunie a lud ciemny jak chłop pańszczyźniany. Lud sam sobie wybierze bat nad sobą.Bo lud prymitywny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Runianka niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 19:54
Ja też wyrażam zgodę, żeby moja gęba była przy korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Wierzba niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 20:14
~~Srebrzystoszary Żagwin napisał(a): Jak będzie takim Posłem jakim jest prezesem w Lubkowie to ja wysiadam z tego tramwaju.

niewiadomo jak wplynie na niego fucha na Wiejskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Rumianek niezalogowany
13 czerwca 2023r. o 20:25
Bardzo przyzwoity człowiek. Będę na niego głosował bo czas na zmianę pokoleniową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego