Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad siedem milionów z Polskiego Ładu na remonty zabytków w naszym powiecie
~~Białawoszary Czarny niezalogowany
15 lipca 2023r. o 11:04
~~Marek napisał(a): Nie zgadzam się na to żeby moje podatki szły na kościół. ***** ***

Gdzie ty płacisz podatki? Czekasz na dotacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Czarny niezalogowany
15 lipca 2023r. o 11:06
~~Ella napisał(a): Większość nieruchomości kościelnych jest własnością kościoła katolickiego. Czyli to kasa dla Kościoła, nie dla powiatu.

Ale jesteś tępy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Kopytnik niezalogowany
15 lipca 2023r. o 21:42
~~Niebieskofioletowy Jabłoń napisał(a): Kiedy kościół przy placu Zamkowym zastanie oddany dla Ewangelików ???


A ilu ich jest w Bolesławcu ?
Jeśli wystarczy żeby mogli utrzymać ten obiekt to ja jestem za.
W ogóle myślę, że protestantyzm, ewangelicyzm to przyszłość chrześcijaństwa.
Świadczy o tym zarówno normalnie prowadzone życie rodzinne pastorów jak i brak jakichkolwiek bizantyjskich zapędów materialnych.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Rabarbar niezalogowany
16 lipca 2023r. o 9:27
https://youtu.be/asc-juCiF-g


Polska w wielkim niebezpieczenstwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
16 lipca 2023r. o 10:18
~~Marek napisał(a): Nie zgadzam się na to żeby moje podatki szły na kościół. ***** ***

A ja się nie zgadzam by szły na demoralizującą sztukę i ochronę brunatnych marszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
16 lipca 2023r. o 10:21
~~Brunatnoczerwony Kopytnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskofioletowy Jabłoń napisał(a): Kiedy kościół przy placu Zamkowym zastanie oddany dla Ewangelików ???


A ilu ich jest w Bolesławcu ?
Jeśli wystarczy żeby mogli utrzymać ten obiekt to ja jestem za.
W ogóle myślę, że protestantyzm, ewangelicyzm to przyszłość chrześcijaństwa.
Świadczy o tym zarówno normalnie prowadzone życie rodzinne pastorów jak i brak jakichkolwiek bizantyjskich zapędów materialnych.




Raczej ślepy zaułek. Siłą KK jest także tradycja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Apostazja niezalogowany
16 lipca 2023r. o 18:06
I pomyśleć że 60 lat wierzyłem w kościół katolicki a teraz jak po mału trzeba umierać to ich nienawidzę za te kłamstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Kopytnik niezalogowany
16 lipca 2023r. o 18:33
~~Marek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Kopytnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskofioletowy Jabłoń napisał(a): Kiedy kościół przy placu Zamkowym zastanie oddany dla Ewangelików ???


A ilu ich jest w Bolesławcu ?
Jeśli wystarczy żeby mogli utrzymać ten obiekt to ja jestem za.
W ogóle myślę, że protestantyzm, ewangelicyzm to przyszłość chrześcijaństwa.
Świadczy o tym zarówno normalnie prowadzone życie rodzinne pastorów jak i brak jakichkolwiek bizantyjskich zapędów materialnych.




Raczej ślepy zaułek. Siłą KK jest także tradycja


Ta pedofilska też ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.