Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka restauracja promuje się alternatywną wersją historii
~~Krycha niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 17:56
Ja też nie byłam z 4 lata,kiedy tam poszłam to musiałam czekać na zamówienie z pół godziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elka niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 19:28
A ja mam takie pytanko Kim jest autor tej publikacji i z jakichś źródeł informacji korzystał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AS 88 niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 23:01
To wszystko są bajki wyssane z palca, marketing , aby przyciągnąć klientów najwspanialsza kierowniczka Aniołka była Sp.Danusia Koscukiewicz i cudowne desery krem sułtański,krem waniliowy ,smakowite ciasta, pyszna kawa, grzaniec krupnik po litewsku i wspaniałą obsługa, wspaniałe cukierniczymi, A Danusia traktowała załogę jak rodzinę,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znajomy znajomego niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 23:47
Jeszcze niech dopiszą "... Po posiłku, napoleon odlał się w bramie obok którą również można zwiedzać"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Iglica niezalogowany
3 sierpnia 2023r. o 7:53
Pamiętam, jak robili sobie wakacyjną przerwę podczas święta Ceramiki,
Pamiętam jak kucharz nie pozwalał zamówić samego piwa, jeśli nie weźmie się do tego posiłku,
Jedynym plusem tej restauracji jest to, że podaje jedzenie na ceramice!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sośnica niezalogowany
3 sierpnia 2023r. o 8:30
~~Białoszara Truskawka napisał(a): boleslawiec to miasto przegrane i ludzie nie fajni

hahaha Jedno z z fajniejszych miast :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Truskawka niezalogowany
3 sierpnia 2023r. o 20:30
~~Brunatnoceglasta Iglica napisał(a): Pamiętam, jak robili sobie wakacyjną przerwę podczas święta Ceramiki,
Pamiętam jak kucharz nie pozwalał zamówić samego piwa, jeśli nie weźmie się do tego posiłku,
Jedynym plusem tej restauracji jest to, że podaje jedzenie na ceramice!



W każdej restauracji podają na jakiejś ceramice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprawiedliwy niezalogowany
4 sierpnia 2023r. o 8:52
Ach, czepiacie się to miałbyć tylko mały chwyt marketingowy ( nie było ale mogło tak być). Źródła własne o tym wspominają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.