Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wójt nie raczkował, od razu wziął się do roboty - Ryszard Kawka
~~Sinawy Nachyłek niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:08
Wystarczy porównać działalność Pogody do tych okazjonalnych posłów spoza Bolesławca co to sobie przypominają o bolesławianach kiedy idą wybory. A przepraszam, bywali też wcześniej ale po to żeby krzyczeć przekleństwa z lokalnymi błyskawicami w obecności dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anielka niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:26
O tak jasne aż się w rękach paliło , oni Wszyscy zaczynają od podwyżki pensji a nie tam od bolączek . Gdzie wy żyjecie . Pierwsza sesja rady miasta czy gminy po wyborach to podwyżki dla Wójtów i Burmistrzów oraz radnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:39
~~Anielka napisał(a): O tak jasne aż się w rękach paliło , oni Wszyscy zaczynają od podwyżki pensji a nie tam od bolączek . Gdzie wy żyjecie . Pierwsza sesja rady miasta czy gminy po wyborach to podwyżki dla Wójtów i Burmistrzów oraz radnych .


Hałka to świat biznesu , na pewno by nie brał tych nędznych 20 tysięcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Miodunka niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:45
Wójt marny strój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gosc niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 21:39
panie rysiu gazu bo...półmetra,,-jest w garazu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Liliowiec niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 0:23
Dojrzałość polityków poznaje się po tym że potrafią się dogadać ponad podziałami. I to sie chwali. Idzie czas kampanii i nagle o Bolesławcu i okolicach przypominają sobie posłowie co niby u nas z okręgu wybierani są. Zamiast krzyków j....ć pis chciałbym usłyszec co oni dla regionu zrobili. Bo to że trzeba odsunąc PIS od władzy mnie nie przekonuje. A Pogoda pokazuje się z bardzo dobrej strony. Mało polityki a dużo roboty i pieniędzy dla regionu odkąd jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Aksamitka niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 10:23
Nie chwalcie Pogody przed zachodem słońca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Cyprysik niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 10:24
Dobrze by bylo gdy by gmina krzaki przy drogach powincinała i połatała dziury w drogach..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza