Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straciliśmy kolejne drzewo
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 13:30
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowa Hakonechloa napisał(a): eminencjo...a gdyby na tym drzewie pojawił się ''święty wizerunek'' to co?

rżneli by czy raczej sam byś tam zorganizował ''czuwanie''w obronie ''świętego drzewa'' ? ;D

No, wtedy to oczywiście sam bym się przykuł do tego drzewa, by je ratować :-))))
Dzięki za poprawienie mi humoru ;-)

poprawiłem ci humor?...to wspaniale...;D

a co powiesz o ''cudzie'' gdzie jakieś kobiecinki modliły się pod drzewem bo ''objawiła się tam twarz Maryii''?
robił byś podobnie gdyby na drzewie w twoim sąsiedztwie zdarzył się taki ''cud''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 13:31
Wbrew temu, co się próbuje nam wmówić, nasza wiara nie ma źródla w uczuciach, ale przede wszystkim w rozumie. Podszedłem więc do sprawy drzewa w sposób rozumowy a nie emocjonalny. Tobie też to polecam ;-)
Zam chętnie bym przy tej okazji dokopał naszej władczyni. No ale nie ma jak, musiałbym rozum zakopać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 13:35
~~Łososiowa Hakonechloa napisał(a):
a co powiesz o ''cudzie'' gdzie jakieś kobiecinki modliły się pod drzewem bo ''objawiła się tam twarz Maryii''?
robił byś podobnie gdyby na drzewie w twoim sąsiedztwie zdarzył się taki ''cud''? ;D

Dobrze wiesz, że obrażasz mnie tym pytaniami :-P
W Bogu nie szukam dodatkowej cudowności. Samo dzieło stworzenia jest takim cudem, że większego mi nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 13:45
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowa Hakonechloa napisał(a):
a co powiesz o ''cudzie'' gdzie jakieś kobiecinki modliły się pod drzewem bo ''objawiła się tam twarz Maryii''?
robił byś podobnie gdyby na drzewie w twoim sąsiedztwie zdarzył się taki ''cud''? ;D

Dobrze wiesz, że obrażasz mnie tym pytaniami :-P
W Bogu nie szukam dodatkowej cudowności. Samo dzieło stworzenia jest takim cudem, że większego mi nie trzeba.

gdzie cię obrażam ???? ;D
zadaję proste pytanie ...tamte kobiety się modliły więc chyba coś jest na rzeczy że i tobie zadaję pytanie bo przecież ty też piszesz że się modlisz....nawet ''rozmawiasz z bogiem'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 13:49
Ha ha ha
Aaaale śmieszne :-)
Dobrze wiesz co mam na myśli, mówiąc o obrażaniu mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Lobelia niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 15:31
Pontej zgniliźnie w środku to nie przetrwałby kolejnej burzy. Dobrze,że w czas usunięte i nie zrobi nikomu krzywdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 15:36
kiedyś Polacy mieli swoje ''święte gaje'' ....dzisiaj mają swoje ''święte krowy'' ;D

a te rżną tych swoich ''pastuszków'' że aż wióry lecą...;D

tylko ''gajów'' coraz mniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Poziomka niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 16:39
Ale za to gejów coraz więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza