Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Usiłowała zabić swoją matkę nożem. Areszt i zarzuty dla 30-latki. [WIDEO]
~~Żółtorudy Głóg niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 12:22
~~Ciemnofioletowy Mieczyk napisał(a): 5o jrst jzk


5o jrst jzk, cały czas czytam. polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Wierzba niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 15:21
A może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ona się tak słania jak ją prowadzą ? Matki są za krec iste ciekawe co jej zrobiła ... Która z nich to psychopatka i socjopatka i która kłamie. Niechi ktoś wyjaśni dlaczego ona jest tak prowadzona dlaczego się słania i od kiedy publicznie wiszacie bo mózgu ani policja ani istotne nie posiadają

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Wierzba niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 15:42
Wiecie ile takie reportaże robią szkody? Kiedy był przypadek chłopaka w Bolesławcu którego rodzina oskarżała że się ciął inna rodzinka czytając to dostała miała gotową instrukcje jak to zrobić żeby kogoś wysłać na wariatkowo z powodów finansowych. Jest bardzo łatwo kiedy się dogadają i całe szczęście że miałam telefon i nagrałam inaczej przy takiej ilości świadków i takiej patologii niewinna osoba może skończyć jako warzywo tylko dlatego że socjopaci uznali ja za zagrożenie że może mieć jakieś prawa spadkowe (...e). Teraz pewnie ten reportaż czytają i znowu coś wymyslą albo inna szanowana rodzinka zrobi coś najsłabszymi ogniwiu. wyrzucanie z gniazda to się chyba nazywa. Poza tym nadal nie otrzymuje wyjaśnienia (choć gliniarze czytają) dlaczego się ta dziewczyna tak słania

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Bambus niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 16:42
Tylko w Legnicy taka jazda, pamiętacie Gienka Cygana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tfuj star niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 18:08
~~Jasnopopielata Wierzba napisał(a): Wiecie ile takie reportaże robią szkody? Kiedy był przypadek chłopaka w Bolesławcu którego rodzina oskarżała że się ciął inna rodzinka czytając to dostała miała gotową instrukcje jak to zrobić żeby kogoś wysłać na wariatkowo z powodów finansowych. Jest bardzo łatwo kiedy się dogadają i całe szczęście że miałam telefon i nagrałam inaczej przy takiej ilości świadków i takiej patologii niewinna osoba może skończyć jako warzywo tylko dlatego że socjopaci uznali ja za zagrożenie że może mieć jakieś prawa spadkowe (...e). Teraz pewnie ten reportaż czytają i znowu coś wymyslą albo inna szanowana rodzinka zrobi coś najsłabszymi ogniwiu. wyrzucanie z gniazda to się chyba nazywa. Poza tym nadal nie otrzymuje wyjaśnienia (choć gliniarze czytają) dlaczego się ta dziewczyna tak słania Zastosowana autokorekta

Ma kajdanki na nogach to się słania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 18:15
W głowie się nie mieści na matkę z nożem brakuje mi słów nie wiem czy dożywocie to dobra kara my będziemy ją utrzymać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Cis niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 19:10
~~Tfuj star napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopopielata Wierzba napisał(a): Wiecie ile takie reportaże robią szkody? Kiedy był przypadek chłopaka w Bolesławcu którego rodzina oskarżała że się ciął inna rodzinka czytając to dostała miała gotową instrukcje jak to zrobić żeby kogoś wysłać na wariatkowo z powodów finansowych. Jest bardzo łatwo kiedy się dogadają i całe szczęście że miałam telefon i nagrałam inaczej przy takiej ilości świadków i takiej patologii niewinna osoba może skończyć jako warzywo tylko dlatego że socjopaci uznali ja za zagrożenie że może mieć jakieś prawa spadkowe (...e). Teraz pewnie ten reportaż czytają i znowu coś wymyslą albo inna szanowana rodzinka zrobi coś najsłabszymi ogniwiu. wyrzucanie z gniazda to się chyba nazywa. Poza tym nadal nie otrzymuje wyjaśnienia (choć gliniarze czytają) dlaczego się ta dziewczyna tak słania Zastosowana autokorekta

Ma kajdanki na nogach to się słania.

Ale dlaczego są tak założone żeby się słaniała ? Prowadzą ją dwie osoby dlaczego w ten sposób to ma jej uwłoczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Cis niezalogowany
7 stycznia 2024r. o 9:16
OK. To jest śmieszne. Ktoś sue powinien zając tymi „metodami” bo w Polsce nikt nie zwróci uwagi prawa na ludzi których się opluwa. Ona jest niewinna dopuki jej się winy nie udowodni skąd wiadomo ze gliniarze tego noża nie podłożyli na słowo matki i może jakiś grosz ? W regionie korupcja gorsza niż ba sycyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza