Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rondo przy Tyrankiewiczów będzie miało swoją nazwę ?
1203
Przylga
25 stycznia 2024r. o 22:35
Oblałem na tym rondzie egzamin praktyczny z prawka :D... zdałem za drugim podejściem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Figaro niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 2:00
Rondo wagina 365. Ta nazwa się przyjęła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIS niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 8:04
ja bym nazwał RONDO PIOTRA ROMANA i pomnik na odchodne postawił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Języczka niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 8:09
Wystarczy kółko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mm niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 8:28
Rondo dwuimmiennego tylko i wyłącznie na pożegnanie naszego cara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Rojnik niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 9:17
Maj 2024 rada miejska pod wodzą (nie) wielkiego naczelnika uchwala iż bazylika nosić będzie imie Piotra i Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Psianka niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 9:28
~~Mysa Tawułka napisał(a): Czy juz naprawdę nie ma waznieszych rzeczy do robienia niż nadawanie skrzyżowaniam nazw? Za to płacimy podatki zeby się rządzący się nudzili! Co następne? Latarnia imienia Romana?


Akurat z tymi latarniami to dobry pomysł.Jestem za.Na każdej "zmodernizowanej" winien być stosowny napis: Im.Piotra Romana aby ci którzy bo ciemku się uszkodzą wiedzieli komu dziękować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jamessheax niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 9:34
Hey hi, legal explorers Excited to discover this amazing platform. Being a personal injury lawyer, I treasure helpful knowledge. Just a heads up – I've got my own center now, simplifying personal injury law for everyone. Delve into, discover, and let's make legal grasping a piece of cake.
https://amicuslegalgroup.com/moreno-valley-personal-injury-lawyer/
The Benefits of Hiring a Personal Injury Legal Counsel and A Comprehensive Compendium cae77_8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima