Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sarbak: Udało się, są sekundniki na skrzyżowaniu!
~~Żółtawy Złotokap niezalogowany
21 marca 2024r. o 8:14
Parkomatów nie wykręci, bo on jest za strefą, ale chcę ją zmienić. Nie chcę zlikwidować, ale chcę więcej parkingów. Dopiero jak ktoś będzie chciał likwidacji SPP, dostanie mój głos. Ani Roman, ani Sarbak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Truskawka niezalogowany
21 marca 2024r. o 8:16
6 godzinny dzien pracy za 4200 brutto miesiac i masz mój głos :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Śnieguliczka niezalogowany
21 marca 2024r. o 9:20
Brawo panie Dawidzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Żylistek niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:21
A ja myślałem i mnie uczyli , że to sygnał pomarańczowy ostrzega kierowcę o zmianie światła na czerwone i daje czas na zatrzymanie się w porę . Wystarczy jechać a nie zapier...ć . Zobaczymy co na to powiedzą statystyki po zamontowaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Ambrowiec niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:24
~~Białoszara Truskawka napisał(a): 6 godzinny dzien pracy za 4200 brutto miesiac i masz mój głos :)

Strasznie ambitna jesteś xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Niezapominajka niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:30
są ważniejsze sprawy do zrobienia niż śmieszne sekundniki,które kierowcom przepisowym nie są potrzebne. Prezent dla tych którzy zapie..... po mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rumianek niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:37
Sukces godny upamiętnienia w wszelkich annałach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
21 marca 2024r. o 11:43
A ja wnioskując telefonicznie załatwiłam w zarządzie dróg powiatowych, żeby załatali dziury w drodze i załatali. Czy to wystarczy, żeby startować na prezydenta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie