Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się kończy, coś się zaczyna
2945
Mgosia
4 sierpnia 2010r. o 23:31
No z tym jednym :> i z tamtym drugim i jeszcze innym :> a ja nie lubię jak ktoś mnie zdradza , tylko jak ja :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
4 sierpnia 2010r. o 23:34
A to ciekawe co mówisz:D posłuchałabym dalej, ale niestety czas już na mnie:) Morfeusz czeka:P:P dobranoc:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 sierpnia 2010r. o 23:36
A fuj......... jak on taki jak imię , to się lepiej nie śpiesz :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
4 sierpnia 2010r. o 23:41
No wiesz Morfeusz już lepiej brzmi niż Grzdyl:P;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 sierpnia 2010r. o 23:51
A ja wolałabym , żeby się Sztifer nazywał :D


Dopisane 04.08.2010r. o godz. 23:51:

No i mnie samą na pastwę losu zostawili ;(
Artur byś się wstydził tak przed kompem spać :> :D :P

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3186
#arturkedzia nieaktywny
5 sierpnia 2010r. o 1:38
GoSiaM napisał(a): A ja wolałabym , żeby się Sztifer nazywał :D Dopisane 04.08.2010r. o godz. 23:51:No i mnie samą na pastwę losu zostawili ;(
Artur byś się wstydził tak przed kompem spać :> :D :P


Hej ! Wł. się obudziłem. Skąd Ty wiedziałaś że znów mi się przysnęło nawet nie wiem kidy to się stało chyba muszę wyniki jak Paweł porobić bo ta śpiączka jest dziwna i zbyt często mi się zdarza ostatnio.

Kapeluszko wybaczam Ci ale warunkowo he he.

Hegemonie widzisz tak pilnowałem że znów zasnąłem he he



Dopisane 05.08.2010r. o godz. 01:38:

O i jeszcze mi podwójnie wyskoczyło a spadam spać bo komp też chyba przysypia he he.

Dobranoc Wszystkim.

Zmoderowano 05.08.2010 godz.20:11 - powód: podwójny post :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 sierpnia 2010r. o 20:04
Ważne, że czuwasz : )
A efekty - to już tylko interpretacja : )


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
5 sierpnia 2010r. o 20:10
Hop.... hop , hop... hop ... jest tu ktoś ? :) :P


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza